Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Průtokový ohřev TUV

Křišťálově čistá teplá voda. Stop legionele! Dost bylo usazenin v bojlerech! Hotjet jako jeden z mála výrobců tepelných čerpadel dodává systém pro průtokový ohřev teplé vody v kombinaci s tepelným čerpadlem!

Průtokový ohřev TUV je hygienicky čistý, teplá voda se nikde neskladuje, ohřívá se podle potřeby a problémy s bakteriemi legionela množícími se v bojleru je tak prakticky vyloučena. Místo bojleru je použita obyčejná akumační nádrž, která se nemusí čistit, odkalovat. Odpadá použití magnesiové anody.

Základem je dostatečně výkonný deskový výměník. Ten náš je nerezový a od firmy Swep. Jeho velikost stačí pro ohřev teplé vody v objemu 22l/min s parametry topná voda 50/20°C a ohřívaná voda: 10/48°C. To stačí pro více jak 2 souběžně napouštěné vany a takřka 8 umyvadel.

Máme samozřejmě také nabídku pro příznivce standardního zásobníkového ohřevu TUV.
HOTJET CZ, s. r. o.
logo HOTJET CZ, s. r. o.

Jsme ryze českým výrobcem, který svou výrobní činnost zahájil v roce 2006 v Ostravě. V květnu roku 2010 jsme přestěhovali výrobu včetně zázemí do vlastní haly v Bolaticích. Dnes zde působí vedení firmy, obchodní oddělení, administrativa, vývojové oddělení ...

 
 
Reklama