Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Regulus na FORARCH Karlovy Vary 2010

Společnost Regulus zve návštěvníky na výstavu For Arch do Karlových Varů, která se koná od 3. do 5. června v Karlovarské KV Aréně.

Tématem pro letošní rok 2010 jsou Energeticky úsporné stavby a úsporné topení. Společnost Regulus jako přední výrobce a dodavatel solárních kolektorů a tepelných čerpadel zde představí nový typ tepelného čerpadla typu vzduch-voda CTC110 a své akční sestavy s tepelnými čerpadly a solárními kolektory dotované z programu „Zelená úsporám“.

V případě zájmu se návštěvník může zastavit u našeho stánku, který bude ve venkovních prostorách před hlavní halou. Zde si bude moci prohlédnout vystavené výrobky a zároveň zde bude možnost konzultovat přímo s našimi odborníky širokou problematiku obnovitelných zdrojů, jejich technických parametrů, zapojení do otopných soustav a v neposlední řadě i možnosti využití dotací z programu „Zelená úsporám“.

Regulus úsporné řešení pro vaše topeníKV Arena, s.r.o.
Karlovy Vary, Západní 1812/73

Rezervace a prodej vstupenek:
Infocentrum Města Karlovy Vary, o.p.s.
Pobočka KV Arena
Tel. +420 359 909 111
E-mail: info.kvarena@karlovy-vary.cz
Po-Pá 10-18:00, So-Ne 10-17:00
REGULUS spol. s r.o.
logo REGULUS spol. s r.o.

Regulus byl založen roku 1992 v Praze a od té doby se podařilo vybudovat stabilní ryze českou firmu, která dnes celkem zaměstnává, i ve svých dceřiných společnostech, téměř 140 kvalifikovaných pracovníků. Jedná se o dynamicky se rozvíjející firmu ...

 
 
Reklama