Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vzdělávání v oceňování stavebních prací

Callida, s.r.o. otevřela dva nové termíny mimořádně žádaného vzdělávacího kurzu Oceňování stavebních prací.

Firma Callida, s.r.o. otevřela dva nové termíny mimořádně žádaného vzdělávacího kurzu Oceňování stavebních prací:
2. – 4. března 2010 a
26. – 28. května 2010.
V průběhu třech dnů účastníci získají či si prohloubí své znalosti v jednotlivých typech oceňování, kalkulačních vzorcích, kalkulaci přímých a nepřímých nákladů a v mnoha dalších oblastech.

Lektorkou kurzu je zkušená a velmi uznávaná rozpočtářka Helena Kalivodová z firmy Questima, s.r.o. Při výkladu se zaměřuje na praktické postupy oceňování staveb, sestavování nabídkových rozpočtů a kalkulace nákladů. Kurz je doplněn mnoha příklady a bohatými zkušenostmi z její každodenní praxe. Účastníci mohou do výkladu vstupovat, ptát se a konzultovat své zkušenosti.

Oceňování stavebních prací je kurz určený rozpočtářům, kalkulantům, projektantům, investorům, manažerům, pracovníkům státní správy a všem, pro které je znalost cenotvorby stavebních prací nezbytná.

Kurz je nezávislý na oceňovacím systému, který účastníci při své práci používají.

Více na www.callida.cz.

Callida, s.r.o.
logo Callida, s.r.o.

Určujeme tempo a směr v oblasti řízení projektů, jejich přípravy a controllingu. Poskytujeme produkty a služby pro každou fázi životního cyklu stavebních zakázek. Na českém trhu působíme úspěšně více než 25 let. Vyvíjíme, dodáváme a implementujeme systémy ...

 
 
Reklama