Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Pozvánka na seminář "Inspirujte se řešením euroCALC 3" aneb Jak řešit stavební rozpočty

S mimořádným ohlasem se setkal seminář "Ve světě stavebních zakázek", kterého se zúčastnilo téměř 150 odborníků ze stavebnictví. Firma Callida proto otevřela další termín, 24. listopadu 2009 v Praze.

S mimořádným ohlasem se setkal seminář "Ve světě stavebních zakázek", kterého se v Olomouci a v Praze zúčastnilo téměř 150 odborníků ze stavebnictví, především manažeři, stavbyvedoucí, přípraváři, rozpočtáři a kalkulanti stavebních, developerských, projekčních či investorských firem.
Vzhledem k tak výraznému zájmu otevřela firma Callida, s.r.o. další termín tohoto odborného semináře, který proběhne v úterý 24. listopadu 2009 v Praze. Účastníkům semináře budou představeny zásadní novinky informačního a oceňovacího nástroje euroCALC 3. Účastníci se seznámí s možnostmi načítání identifikačních údajů zakázky z externího zdroje, s novým řešením spolupráce systému euroCALC s aplikací MS Excel (import soupisu prací z Excelu, ocenění položek a export oceněné nabídky zpět do původního Excelu).
Dále se dozvědí o nástrojích pro poptávkové řízení, včetně nové možnosti využití pravidla 80/20, zobrazování dat napříč zakázkami nebo o funkci pro porovnávání plánu se skutečností ve fakturaci jedné i několika zakázek.
Mezi dalšími novinkami budou prezentovány oceňovací podklady (především katalogy stavebních prací a katalog materiálů) a také elektronické vzdělávání. Zároveň budou představena některá projektová řešení, která využívají stavební firmy se specifickým zaměřením.
Seminář je určen manažerům, stavbyvedoucím, přípravářům, rozpočtářům a kalkulantům stavebních firem, developerům, projekčním firmám, investorům a pracovníkům státní správy.
Přihláška
a další informace jsou k dispozici na www.callida.cz. Účast na semináři je bezplatná.
Callida, s.r.o.
logo Callida, s.r.o.

Určujeme tempo a směr v oblasti řízení projektů, jejich přípravy a controllingu. Poskytujeme produkty a služby pro každou fázi životního cyklu stavebních zakázek. Na českém trhu působíme úspěšně více než 25 let. Vyvíjíme, dodáváme a implementujeme systémy ...

 
 
Reklama