Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Pozvánka na seminář "Ve světě stavebních zakázek" aneb jak řešit stavební rozpočty

Společnost Callida,s.r.o. připravila na druhou polovinu října 2009 odborný seminář „Ve světě stavebních zakázek“, který proběhne ve středu 14. října 2009 v Olomouci a ve středu 21. října 2009 v Praze.

Společnost Callida, s.r.o. připravila na druhou polovinu října 2009 odborný seminář „Ve světě stavebních zakázek“, který proběhne ve středu 14. října 2009 v Olomouci a ve středu 21. října 2009 v Praze.

V průběhu programu semináře budou představeny zásadní novinky informačního a oceňovacího nástroje euroCALC 3. Účastníci se seznámí s možnostmi načítání identifikačních údajů zakázky z externího zdroje, s novým řešením spolupráce systému euroCALC s aplikací MS Excel (import soupisu prací z Excelu, ocenění položek a export oceněné nabídky zpět do původního Excelu). Dále se dozvědí o nástrojích pro poptávkové řízení, včetně nové možnosti využití pravidla 80/20, zobrazování dat napříč zakázkami nebo o funkci pro porovnávání plánu se skutečností ve fakturaci jedné i několika zakázek. Mezi dalšími novinkami budou prezentovány oceňovací podklady (především katalogy stavebních prací a katalog materiálů) a také elektronické vzdělávání.

Ve druhé části semináře představí manažeři významných stavebních firem (KASTEN, spol. s r.o., Glöckner Praha, spol. s r.o., FINALL - Holding s.r.o.) individuální řešení systému euroCALC 3, které využívají v praxi a odpovídá specifickému zaměření těchto firem a jejich potřebám.

Odborný seminář je určen manažerům, stavbyvedoucím, přípravářům, rozpočtářům a kalkulantům stavebních firem, developerům, projekčním firmám, investorům a pracovníkům státní správy. Přihláška a další informace jsou k dispozici na www.callida.cz. Účast na semináři je bezplatná.

Callida, s.r.o.
logo Callida, s.r.o.

Určujeme tempo a směr v oblasti řízení projektů, jejich přípravy a controllingu. Poskytujeme produkty a služby pro každou fázi životního cyklu stavebních zakázek. Na českém trhu působíme úspěšně více než 25 let. Vyvíjíme, dodáváme a implementujeme systémy ...

 
 
Reklama