Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Oceňovací podklady stavebních prací a materiálů v CÚ 2009/II

Firma Callida připravila pro uživatele systému euroCALC nové oceňovací podklady v CÚ 2009/II. Významně byla rozšířena datová základna SCI, především katalogy stavebních prací a stavebních materiálů.

Firma Callida, s.r.o. připravila pro uživatele systému euroCALC nové oceňovací podklady v cenové úrovni 2009/II. Významně tak byla rozšířena datová základna SCI (Soustava cenových informací), především katalogy stavebních prací a katalogy stavebních materiálů.

Katalogy stavebních prací (SCI-Cen) byly rozšířeny o více než 500 nových položek a 2.800 rozměrových variant (např. kontaktní zateplovací systémy, sádrokartonové konstrukce, tesařské a klempířské konstrukce, krytiny, komínové systémy, vodovody a zdravotně technická zařízení budov, lešení a další). Celkově bylo zaktualizováno téměř 46.000 cen stavebních prací. Do ceníků stavebních materiálů (SCI-Mat) bylo přidáno přes 1.400 nových materiálů (např. izolační desky, tvarovky opěrné zdi, dveřní a okenní kování, asfaltové pásy, laminátové plovoucí podlahy, izolační rohože a další). Aktualizace cen proběhla u více než 8.000 výrobků.

Firma Callida tak pokračuje v nastartovaném trendu výrazného rozšiřování databáze SCI, jehož pozitivní výsledky se projevily již při aktualizaci na cenovou úroveň 2009/I (ceníky stavebních prací: přidáno přes 900 nových položek a 7.000 rozměrových variant, ceníky stavebních materiálů přes 500 nových materiálů).

Více o nových oceňovacích podkladech SCI je možné získat na webových stránkách firmy Callida www.callida.cz.

Callida, s.r.o.
logo Callida, s.r.o.

Určujeme tempo a směr v oblasti řízení projektů, jejich přípravy a controllingu. Poskytujeme produkty a služby pro každou fázi životního cyklu stavebních zakázek. Na českém trhu působíme úspěšně více než 25 let. Vyvíjíme, dodáváme a implementujeme systémy ...

 
 
Reklama