Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Služba SMART – webové prezentace a internetový marketing

Společnost Callida využívá svých zkušeností z tvorby webových prezentací nejen v oblasti stavebnictví a menším společnostem a samostatným rozpočtářům nabízí tvorbu individuálních webových stránek.

Návrhy vycházejí z moderního designu, intuitivního ovládání a technicky pokročilých možností webové reklamy s použitím současných trendů internetového marketingu.

Vedle grafického zpracování a výběru redakčního systému jsou součástí řešení např. elektronický obchod, optimalizace SEO, kontextová reklama, šablona pro direct mailing, tvorba virtuálních prohlídek produktů a služeb, návrhy bannerů a další.

V rámci služby SMART je možné pro firmy připravit individuální řešení webové prezentace podle specifických požadavků nebo zaměření společnosti.

Více informací na www.callida.cz.
Callida, s.r.o.
logo Callida, s.r.o.

Určujeme tempo a směr v oblasti řízení projektů, jejich přípravy a controllingu. Poskytujeme produkty a služby pro každou fázi životního cyklu stavebních zakázek. Na českém trhu působíme úspěšně více než 25 let. Vyvíjíme, dodáváme a implementujeme systémy ...

 
 
Reklama