Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Siemens získal výroční cenu Cechu topenářů a instalatérů České republiky

Včera se v rámci Stavebních veletrhů Brno 2008 uskutečnilo Slavnostní vyhlášení a předání výroční ceny Cechu topenářů a instalatérů ČR. Cenu získala společnost Siemens za vývoj a výrobu kvalitních regulačních a měřicích systémů pro vytápění, větrání a klimatizaci.

Cech topenářů a instalatérů České republiky uděluje výroční ceny firmám, institucím a fyzickým osobám za významné počiny v oboru topenářství a vodoinstalatérství. Odborná technická komise uděluje ceny za zrealizované projekty, odborné publikace či inovativní produkty a systémy v oblasti vytápění, větrání a klimatizace. Společnost Siemens prestižní ocenění získala za dlouhodobý přínos v oblasti inovací regulačních a měřicích systémů pro vytápění, větrání a klimatizaci a za následné úspěšné zavádění těchto systémů do praxe.

"Výroční topenářská cena je oceněním práce našich vývojářských týmů pracujících ve Švýcarsku, ale i obchodních a technických týmů společnosti Siemens působících v rámci České republiky," uvedl na slavnostním vyhlášení výročních cen Petr Martinec, ředitel obchodního úseku společnosti Siemens zabývajícího se prodejem produktů pro vytápění, ventilaci a klimatizaci.

 
 
Reklama