Shání se řemeslník, který by umožnil dvoutýdenní stáž

Datum: 15.4.2017 1:58  |  Organizace: Cech topenářů a instalatérů ČR  |  Firemní zpráva

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR nabízí členům CTI ČR účast na projektu PročByNe? Projekt nabízí mladým lidem a studentům stáže se zajímavým zaměřením.

Cech topenářů a instalatérů ČR
Jílová 38
639 00 Brno

tel.:+420 543 424 565, +420 730 190 840
e-mail:
web:www.cechtop.cz

Projekt PročByNe? nabízí mladým lidem a studentům stáže na místech, kam se jinak jako stážisti nemají šanci dostat. Jedno ze tří zaměření projektu je pak právě na řemesla a technické dovednosti.

V letošním roce dala AMSP ČR opět prostor řemeslníkům, kteří by si takovouto formu prezentace rádi zkusili. Shání tedy řemeslníka, který by umožnil dvoutýdenní stáž (případně týden a týden) mladému člověku, kterého daný obor zajímá. Pro řemeslníka z toho neplyne žádná finanční odměna, ale na druhou stranu jde o zajímavou formu propagace řemesla, která cílí jak na mladé lidi, jde i o zajímavou propagaci řemesla novým lidem. Stážista po absolvování odjede prezentovat svou zkušenost do Bruselu.

Prosím tedy zda, pokud Vás to oslovilo, obraťte se na cti@cechtop.cz i v případě upřesňujících dotazů.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Projekty 2017

 
 

Aktuální články na ESTAV.czPraktické tipy, jak trávit většinu času v koupelně relaxací, nikoliv úklidemDům v drsné přírodě, kterému nevadí, když okolí zapadne sněhemVodní elektrárnu staví již přes 45 let. Stavbu dokončí čínská firmaAirbnb omezí v Paříži pronájmy na 120 dní v roce pouze v bytech v centru