Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

SONNIGER Czech Republic

www.sonniger.cz
logo Sonniger

Sonniger - přehled sortimentu výrobků

Teplovzdušné ohřívače, destratifikátory HEATER

Teplovodní ohřívače HEATER jsou linií moderních a spolehlivých zařízení určených k vytápění velkoobjemových prostorů.

Teplovodní ohřívače vzduchu HEATER umožňují ekonomické vytápění velkoprostorových objektů - ideální využití jsou sklady, haly, dílny, autoservisy, sportovní haly, obchody, kancelářská centra, sušárny, skleníky, apod. Jako zdroje tepla pro teplovzdušné vytápění lze využít kotle na elektřinu, plyn, tuhá paliva apod.

Jednotky jsou určeny pro nástěnnou nebo podstropní montáž. Teplovodní ohřívače HEATER se vyrábí ve čtyřech výkonových řadách od 5 do 70 kW a jsou osazeny jednořadými až třířadými výměníky. V nabídce také máme ohřívač HEATER SPECIAL-AGRO určený do prostředí se zvýšenou vlhkostí, prašností a tam, kde hrozí ve větší míře koroze.

další informace


Vzduchové clony GUARD

Nová clona GUARD je spojením moderního designu, vynikajících technických parametrů spolu s regulací pracovního provozu zařízení. Vzduchová clona GUARD je synonymem modernosti, nejvyšší kvality a pokročilé technologie.

GUARD je profesionální a estetická vzduchová clona, jejíž hlavní úlohou je udržovat ochrannou bariéru u vchodu do objektu. Clona GUARD chrání vstup do budovy před chladným a teplým vzduchem a také před prachem a hmyzem. Použití clony GUARD minimalizuje tepelné ztráty, což má za následek snížení provozních nákladů a lepší komfort. Vzduchové clony GUARD jsou určené pro instalace, kde montážní výška nepřesahuje 4 m.

další informace


Průmyslové clony GUARDPRO

GUARD PRO je řada profesionálních a účelných zařízení určená k zabezpečení průmyslových objektů před tepelnými ztrátami přes vjezdové brány. Clona GUARD PRO umožňuje díky vysokému výkonu a modulárnímu provedení zabezpečit vjezdové vrata v rozsahu 3-7,5 m.

Systém ACTIVE PROTECTION zvyšuje účinnost tepelné ochrany u vjezdové brány.Systém ACTIVE PRO je založený na použití dveřní clony vybavené tepelným výměníkem ve spodní části modulu, zatímco v horní části výměník již není. Díky takovému řešení se teplý vzduch promíchá v horní části vstupu a bude poskytovat teplotní komfort na úrovni uživatele.

další informace


Editovat prezentaci výrobků