Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

JABLOTRON ALARMS a.s.

www.jablotron.com
logo Jablotron Alarms

Jablotron Alarms - přehled sortimentu výrobků

Zabezpečovací systémy pro domácnosti i firmy

JABLOTRON 100
Zabezpečovací systém JABLOTRON 100 nabízí unikátní řešení ochrany objektů a osob, umožňuje variabilní využití sběrnicových a bezdrátových prvků pro šetrnou instalaci v interiéru. Má velmi snadné ovládání – vše se ovládá stiskem segmentu klávesnice a následnou autorizací. Segmenty mají jednoduchou logiku semaforu, která je přehledná pro každého. Počet segmentů lze pružně přizpůsobit potřebám objektu. Vše lze navíc odkudkoliv ovládat i pomocí aplikace MyJABLOTRON, která je dostupná ve webové i mobilní verzi.

Systém JABLOTRON 100 je navržen až pro 300 uživatelů a rozdělit jej lze až na 15 samostatných sekcí. Umožňuje použít až 120 detektorů a nabízí až 32 programovatelných výstupů pro multifunkční využití, např. pro domácí automatizaci. Pro ovládání systému JABLOTRON 100 mohou být použity různé varianty přístupových modulů, které umožňují nejen ovládat, ale zároveň přehledně signalizovat stav jednotlivých částí.

Vlastní ovládání (odjištění nebo zajištění systému a další funkce automatizace) se provádí pomocí dvoutlačítkových segmentů. Tlačítka segmentu jsou výstižně popsána a barevně prosvětlena tak, aby byl na první pohled zřetelně indikován jejich stav. Segment lze použít též pro signalizaci stavu (např. otevřená garážová vrata) nebo ovládání různých zařízení automatizace (např. topení či žaluzií). Maximální počet segmentů je 20. Segment může být použit také pro přivolání pomoci v nouzi (zdravotní nebo tísňový poplach).

další informace

Autoalarmy a monitoring vozidel

Autoalarm Athos
Autoalarm Athos kombinuje imobilizér, zabezpečení vozidla detektory, GSM komunikaci na bezpečnostní centrum a GPS lokalizaci. Nabízí částečné a plné střežení a může být ovládán ovladači Jablotron, originálními ovladači od vozidla nebo oběma systémy současně. Ovládání GSM alarmu je možné i z nastavených mobilních telefonů pomocí textových zpráv nebo také pouhým prozvoněním. Auto-alarm má velké množství volitelných funkcí, které je možno nastavovat pomocí programovacích SMS nebo i přístupem přes chráněnou webovou stránku GSMlink s heslovaným přístupem.

Majitelé mají navíc dokonalý přehled o svém vozidle prostřednictvím aplikace MyJABLOTRON, přes kterou mohou svůj autoalarm pohodlně ovládat na dálku. Athos je navíc schopen okamžitě informovat operátory bezpečnostního centra o typu poplachu a místu, kde k události došlo. Operátoři v případě krádeže, tísně či havárie zajistí okamžitou pomoc 24 hodin denně, vyšlou na místo zásahovou jednotku a informují policii a záchrannou službu.

Mezi bezpečnostní prvky autoalarmu Athos patří detektor pohybu, detektor rozbití skla, nárazový senzor, náklonový spínač nebo panikové tlačítko.

další informace

Produkty domácí automatizace

GSM ovladač a hlásič GD-04K
Univerzální GSM ovladač a hlásič GD-04K, který je inovací úspěšného produktu GD-04, umožňuje ovládat a sledovat stav nejrůznějších spotřebičů na dálku a je volitelnou součástí systému JABLOTRON 100.

Velkou výhodou tohoto systému je, že se nestará jen o bezpečí, ale i o možnosti propojení s nejrůznějšími zařízeními. Pomocí instalovaných ovládacích modulů je možné vytvořit chytrou domácnost a ovládat tak na dálku příjezdová vrata, regulaci topení, osvětlení, které se může zapnout automaticky po odblokování alarmu, a další. Jablotron nabízí i zajištění proti haváriím prostřednictvím detektorů plynu a kouře nebo detektoru zaplavení vodou.

Velkou výhodou ovladače a hlásiče je také, že upozorní na mobil hned, když se v objektu něco děje, ať už jde o hrozící nebezpečí v podobě požáru, úniku plynu nebo havárie vody. Přijímá informace z detektorů, které objekt nepřetržitě monitorují, a ihned přeposílá zprávu na předem určená telefonní čísla. Může se ovládat přes aplikaci MyJABLOTRON nebo SMS.

další informace

Zónová regulace topení

Termostaty JA-110TP / JA-150TP
Pokojové termostaty slouží k měření a řízení pokojové teploty. Nabízíme je ve sběrnicové i bezdrátové variantě. Termostaty rozšiřují možnosti systému JABLOTRON 100 v oblasti domácí automatizace jednoduché zónové regulace. Ke spínání topení se používá standardních programovatelných výstupů ústředny, k níž je možné instalovat až 4 termostaty, které mohou řídit 4 nezávislé okruhy. Teplotu lze navíc sledovat a regulovat na dálku prostřednictvím aplikace MyJABLOTRON.

K hlavním výhodám termostatů patří:
 • Plná integrace do MyJABLOTRON = přehled o aktuálním stavu a ovládání termostatu na dálku
 • Automatické přepnutí na ekonomickou teplotu při zajištění
 • Režim týdenního kalendáře
 • Možnost přepnutí na manuální nastavení teploty
 • Možnost vypnutí v případě, že objekt má být jen temperován
 • Blokování topení při otevřeném okně
 • Report v případě přehřátí nebo zamrznutí
 • Jednoduché ovládání kolečkem
 • Graf historie teploty
 • Sabotážní senzor

další informace

Cloudové aplikace

MyJABLOTRON
MyJABLOTRON je unikátní webová a mobilní aplikace, která uživatelům produktů společnosti Jablotron poskytuje efektivní nástroj, díky kterému budou moci ovládat svá zařízení snadno, jednoduše, intuitivně a především odkudkoliv a kdykoliv. Uživatelé tedy mohou např. alarm, který mají instalovaný doma, bez problémů ovládat na cestě do práce nebo třeba na dovolené.

K hlavním výhodám mimo jiné patří:
 • Jednoduché ovládání
 • Push notifikace, e-maily a SMS ke všem událostem
 • Aktuální informace z místa
 • Ovládání na dálku a možnost sledování a měření spotřeby
další informace

MyCOMPANY
Webová a mobilní aplikace MyCOMPANY slouží montérům coby jedinečný nástroj zahrnující vše, co potřebují pro podporu svého podnikání, správu existujících instalací a zajištění spokojenosti svých zákazníků.

Lze v ní snadno vytvářet profesionální cenové nabídky, smlouvy a ceníky. Umožňuje vzdálenou konfiguraci systému, monitorování jeho stavu, provádění aktualizací a komunikaci v cloudu. Také jsou zde k dispozici manuály, softwary, výukové i marketingové materiály ke stažení.

další informace


Editovat Galerii produktů