Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o.

www.inoutic.cz
logo Inoutic

Inoutic - přehled sortimentu výrobků

Okenní a dveřní PVC profily Inoutic

Okno s PVC profily Inoutic Eforte

Inoutic Eforte

Šestikomorové prémiové PVC profily Eforte, vhodné i pro pasivní a nízkoenergetické bydlení, nepřipouští kompromisy z hlediska kvality a tepelné izolace (součinitel tepelné prostupnosti rámem Uf = 0,95 W/m2.K). Na výběr je 40 barev a dekorů, které věrně imitují hliník nebo dřevo.

další informace

Okno s PVC profily Inoutic Prestige

Inoutic Prestige

Šestikomorové PVC profily Prestige jsou vhodné pro zateplené domy. Jde o kvalitní profil s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi a dobrým poměrem cena / výkon (součinitel tepelné prostupnosti rámem Uf = 1,1 W/m².K).

další informace

Okno s profily Inoutic Arcade

Inoutic Arcade

Pětikomorové PVC profily Arcade jsou vhodné pro rodinné domy, rekonstrukce a další stavby s nižším rozpočtem. Plastová okna s těmito profily jsou levnější, ale stále velmi kvalitní (součinitel tepelné prostupnosti rámem Uf = 1,2 W/m².K).

další informace

Zdvižně-posuvné dveře Inoutic

Pro zdvižně-posuvné dveře Inoutic můžete zvolit kteroukoliv řadu PVC profilů (Arcade, Prestige nebo Eforte) podle požadovaných tepelně-izolačních vlastností. Předností těchto dveří je snadná manipulace, moderní design a díky nízkému prahu také bezbariérový přístup na terasu či balkon.
Velká prosklená plocha (může být až 6 m široká a 2,5 m vysoká) přináší do interiéru velké množství denního světla.

další informace

Zimní zahrady Inoutic

Pro obvodové stěny zimní zahrady si můžete zvolit kteroukoliv řadu PVC profilů Inoutic - Arcade, Prestige nebo Eforte - podle požadovaných tepelně-izolačních vlastností. K tomu Inoutic dodává dva typy zastřešení zimních zahrad.

další informace

Dřevoplastové terasy a ploty

Terasy Twinson Terrace Massive

Masivní prkna z dřevoplastového materiálu Twinson jsou úplně probarvená a nemají žádné duté komory, nařežete je tedy stejně snadno a přesně jako masivní dřevo. Jsou však mnohem odolnější, mají delší životnost a snáze se udržují. Twinson Terrace Massive můžete použít nejen na terasu, ale také na ohraničení záhonů nebo vytvoření zahradních pěšinek. Materiál je vhodný i pro obložení bazénu, protože mu nevadí stálý styk s vodou.

další informace

Terasy Twinson Terrace

Patentovaný dřevoplastový kompozitní materiál Twinson zaručuje příjemný design, snadnou údržbu, vysokou odolnost a nosnost a dlouhou životnost. Prkna nekloužou, netvoří třísky a nepraskají. Se zárukou až 25 let se ze své nové terasy budete dlouho a nerušeně těšit.

další informace

Plotový systém Twinson

Extrémně odolný a designový plotový systém z prken Twinson a hliníkových sloupů. Dřevoplastový materiál Twinson nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu. I bez natírání ho nenapadá hniloba ani plíseň, je odolný proti dřevokaznému hmyzu. Vybrat si můžete ze 6 přírodních barev.

další informace


Editovat prezentaci výrobků