Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Rayo Engineering, s.r.o.

www.rayoeng.cz
logo INNIO Jenbacher

INNIO Jenbacher - plynové motory, generátorové agregáty, kogenerační jednotky

 JENBACHER J920 FleXtra

JENBACHER J920 FleXtra

Kogenerační jednotka Jenbacher J920 FleXtra nabízí plný výkon při vysoké účinnosti se schopností rozběhu za méně než 3 minuty. Spolehlivé řešení pro velké elektrárny. Tento plynový motor Jenbacher J920 FleXtra je navržen tak, aby podporoval celou řadu řešení s více motory, od dálkového dodávání energií po kombinovanou výrobu elektřiny a tepla (KVET).

Věděli jste?

Jenbacher J920 FleXtra je nejnovější a největší plynový motor od INNIO Jenbacher. S celkovou účinností více než 90% ve srovnání se samostatnou výrobou tepla a elektřiny je J920 FleXtra jako kogenerační řešení navrženo tak, aby v průběhu roku dosáhlo více než 130 milionů kWh úspor primární energie, což odpovídá energii obsažené ve více než 76 000 barelů ropy.

 

SILNÉ STRÁNKY TYPU J920 FleXtra

NAPÁJECÍ JEDNOTKA RYCHLÉ ZATÍŽENÍ A RYCHLÉ PŘECHODY ROZDĚLENÁ VÁČKOVÁ HŘÍDEL

Koncept pohonné jednotky J920 FleXtra zajišťuje nízké prostoje při údržbě, protože je možné vyměnit celou jednotku sestávající z hlavy válce, pláště, vložky válce, pístu a ojnice za jednu sestavu. U modelu Jenbacher J920 lze 10,4 MW elektrické energie zajistit podle potřeby za méně než 5 minut. Nejnovější řídicí technologie modelu zajišťuje nejnižší emise z motoru při startování motoru. Spolu s  integrovanými systémy a systémy pro následnou úpravu jsou celkové emise Nox minimalizovány v celém rozsahu zatížení a dokonce i během rychlých přechodných operací. J920 FleXtra je vybaven

segmentovanou vačkovou hřídelí pro podporu rychlé údržby jednotlivých segmentů prostřednictvím servisního okna v horní části klikové skříně namísto demontáže celého vačkové hřídele.

www


JENBACHER J624

JENBACHER J624

Jenbacher J624 je první dvoustupňový přeplňovaný plynový motor na světě. Jenbacher typ J624 poskytuje novou úroveň dokonalosti a využití v oblasti strojírenství. Nabízí významné výhody, zejména v oblasti elektráren, které disponují více motory pro nezávislou výrobu energie. I když všechny typy motorů Jenbacher J624 pracují dobře s různými palivy, existují dvě oblasti, ve kterých J624 vyniká - velké projekty výroby energie a KVET (kogenerace). J624 je tak ekonomicky výhodnější než plynové motory s jednostupňovým přeplňováním.

SILNÉ STRÁNKY TYPU J624

ZOBRAZENÍ NEJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGIE VYUŽITÍ SPOLEHLIVÝCH ZDROJŮ FLEXIBILNÍ A ROBUSTNÍ

J624 je k dispozici s dvoustupňovým přeplňováním turbodmychadlem, nabízí vysokou účinnost a ještě větší flexibilitu a může napájet až 10 000 domácností. Jenbacher J624 je založen na osvědčené

technologii automobilovém průmyslu a koncepci kogenerační jednotky typu 6, který přináší vyšší výkon a vyšší účinnost. Naše J624 je zvláště vhodné pro provoz v horkém prostředí a v elektrárnách s více motory pro nezávislou výrobu energie a aplikace kombinované výroby tepla a elektřiny.

www


JENBACHER TYP 6

JENBACHER TYP 6

Motory Jenbacher typ 6 jsou vybaveny funkcemi, které zvyšují zpětné získávání tepla, zajišťují stabilní spalování, snižují emise a zvyšují účinnost - posunují řadu Jenbacher na novou úroveň výkonu.

Výsledkem neustálého zdokonalování a rozsáhlých zkušeností jsou kogenerační jednotky INNIO Jenbacher typ 6 pokročilým a spolehlivým doplňkem naší produktové řady. Otáčky motoru 1 500 ot / min mají za následek vysoký výkon při nízkých nákladech na instalaci a jeho předspalovací komora dosahuje vysoké účinnosti při nízkých emisích.

SILNÉ STRÁNKY TYPU 6

ZNAKY, KTERÉ ZAUJMOU

Předspalovací komora typu 6 dosahuje maximální účinnosti.

NÍZKÉ EMISE

Díky funkcím, jako je kontrola hoření LEANOX* a vylepšený ocelový píst, poskytují motory typu 6 lepší snížení emisí než kdykoli předtím.

POSKYTNUTÁ SPOLEHLIVOST

Vylepšené komponenty motorů typu 6 a 60 000 hodinový servisní interval pokračují v odkazu kvality a spolehlivosti.

www


JENBACHER TYP 4

JENBACHER TYP 4

Motory Jenbacher Typ 4 mají stejnou konstrukci, regulaci emisí a schopnost převodu odpadního plynu na energii jako jejich protějšky typu 2 a typu 3. Navíc však disponují vysokou hustotou výkonu a vynikající účinností ve svém výkonovém rozsahu.

Na základě osvědčených konstrukčních řešení motorů Jenbacher typu 3 a 6 jsou kogenerační jednotky typu 4 charakteristické vysokým výkonem a vynikající účinností. Vylepšené ovládání a monitorování poskytují snadnou údržbu a vynikající spolehlivost.

SILNÉ STRÁNKY TYPU 4

TECHNOLOGIE

Vysoká účinnost s inovativním konceptem motoru. Šetří palivo bez ztráty flexibility a spolehlivosti.

SPOLEHLIVOST

Díky své spolehlivosti a dostupnosti bylo vyrobeno již přes 2000 jednotek typu 4.

FLEXIBILITA

K dispozici v 50Hz a 60Hz. Hlavní výhodou je flexibilita pro použití v různých druzích aplikací.

www


Jenbacher Typ 3

JENBACHER TYP 3

Motory Jenbacher typ 3 nabízejí osvědčené úspory na údržbě a spotřebě paliva. Nabízejí tak svým zákazníkům vynikající účinnost. Díky technické vyspělosti a vysoké spolehlivosti jsou kogenerační jednotky INNIO Jenbacher Type 3 lídrem ve své třídě. Dlouhé servisní intervaly a konstrukce motoru navržená pro snadnou údržbu a nízkou spotřebu paliva zajišťují maximální účinnost, zatímco vylepšené komponenty prodlužují životnost - dokonce i při použití nekonvenčních plynů, jako je skládkový plyn.

DRUHY POUŽITELNÝCH PLYNŮ:

  • Zemní plyn
  • Ropný plyn
  • Bioplyn
  • Propan
  • Splaškový plyn
  • Skládkový plyn
  • Uhelný důlní plyn

SILNÉ STRÁNKY TYPU 3

OSVĚDČENÁ TECHNOLOGIE

Celosvětově již 220 milionů provozních hodin. 8000 dodaných motorů od roku 1988.

VYSOKÁ SPOLEHLIVOST

Vysoká provozní spolehlivost - až 98 % a prodloužené servisní intervaly naznačují, že typ 3 je stejně spolehlivý jako odolný.

FLEXIBILITA

Ideální pro použití široké škály pohonných plynů. Možnost instalace v kontejneru, v motorových místnostech, nebo jako součást kaskády více generátorů.

www


Editovat prezentaci výrobků