Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

HYUNDAI Wacortec - přehled sortimentu výrobků

Kancelářský výdejník vody s filtrací HYUNDAI HWJ 110

Putový výdejník vody s filtracíVolně stojící výdejník vody s filtací
Kancelářská "bezbarelová" úpravna pitné vody s filtrací - model určený pro městskou vodu! Ohřev a chlazení. Bakteriologická ochrana non-stop dezinfikující celé zařízení. Výdejník s filtrací je napojen na přívod studené vody a je určen na vodovodní řad. Použitá 4 stupňová filtrační technologie odstraní nečistoty, které běžný uhlíkový filtr neodstraní a zajistí kvalitní chutnou pitnou vodu.
Z vody se postupně eliminují mechanické nečistoty (sediment, písek, rez), chemikálie např. chlor, chlorové sloučeniny, nežádoucí zápach, těžké kovy a mnoho dalších nečistot. Pořízením této úpravny vody a výdejníku v jednom, zajistíte kvalitní a chutnou pitnou vodu. Výhodou je vysoká provozní finanční úspora v porovnání s kupováním balené vody v PET lahvích nebo barelech.

Dvě výdejní páčky na upravenou vodu (ohřev na 90°C a chlazení na 5 – 10 °C) s možností vypnutí ohřevu a nastavitelným termostatem chlazení.
Úpravna je vhodná pro malé i velké firmy, čekárny, nemocnice a úřady napojené na stávající vodovodní řad.

Technická specifikace zařízení:
 • Systém filtrace: 4 stupňová UF-filtrace
 • Rozměry v mm:
  VOLNĚ STOJÍCÍ: 310 (š) x 315 (h) x 1085 (v)
  PULTOVÝ: 310 (š) x 315 (h) x 530 (v)
 • Suchá váha: 21 kg (váha vč. balení: 22 kg)
 • Certifikace: CE, RohS, NSF, FDA
 • Zařízení vyrobeno z ABS a EGI ocel
 • Vestavěná redukce vstupního tlaku
 • Objem zásobníků:
  VOLNĚ STOJÍCÍ: 3 x nerezový zásobník (pokojová teplota 2 litry / chlazená voda 2 litry / ohřátá voda 2 litry)
  PULTOVÝ: 2 x nerezový zásobník (chlazená voda 2 litry / ohřátá voda 1,5 litru)
Chladící systém: kompresor (1/10 HP), materiál zásobníku nerez, kapacita zásobníku 2 litry, spotřeba energie 80 W, teplota 4 - 7 °C.

Systém ohřevu: spirálový ohřívač, materiál zásobníku nerez, kapacita zásobníku 2 litry, spotřeba 500 W, teplota 80 – 90 °C, kontrola teploty 2 senzory (bimetal).

Cena již od 14.950,- Kč + DPH (cena bez montáže)

Kancelářské výdejníky vody s filtrací HYUNDAI Wacortec

Kancelářský výdejník vody s filtrací HYUNDAI W2-360 RO

Putový výdejník vody s filtracíVolně stojící výdejník vody s filtrací
Kancelářská "bezbarelová" úpravna pitné vody - model určený pro studny a vrty! Ohřev a chlazení. Výběr ze 3 velikostí lišících se velikostí zásobníků. Bakteriologická ochrana non-stop dezinfikující celé zařízení. Výdejník s filtrací je napojen na přívod studené vody a je určen zejména na vodu, která nesplňuje požadavky dané vyhláškou o vodě - studny, vrty, vodovodní řad s vyšším množstvím nežádoucích látek. Použitá 4 stupňová filtrační technologie s polopropustnou membránou odstraní nečistoty, které běžný uhlíkový filtr neodstraní a zajistí kvalitní chutnou pitnou vodu.

Přednosti zařízení: 
 • Firmám a institucím šetří značné finanční prostředky
 • Odpadá dovoz, skladování a manipulace barelů a PET lahví
 • Eliminuje se administrativní zátěž a šetří se provozní náklady.
 • Upravená voda je vždy čerstvá a čistá a nedochází ke zpětné bakteriologické kontaminaci a negativnímu vlivu působení tepla a světla, které je hlavním problémem barelů a balené vody.
 • Voda nepřichází do styku s plastovým obalem, který může uvolňovat škodlivé látky do pitné vody.

Filtrační systém z vody postupně eliminuje např: mechanické nečistoty (sediment, písek, rez), chlor, chlorové sloučeniny, nežádoucí zápach, těžké kovy, dusičnany, dusitany, hormony, bakterie, arzen, TDS, sodík apod. železo, vodní kámen 
Dvě výdejní páčky na upravenou vodu (ohřev na 90°C a chlazení na 5 – 10 °C) s možností vypnutí ohřevu a nastavitelným termostatem chlazení.
Úpravna je vhodná pro malé i velké firmy, čekárny, nemocnice a úřady napojené na studnu, vrt nebo vodov. řad s vyšším množstvím rozpuštěných látek.

Technická specifikace zařízení:
 • Systém filtrace: 4 stupňová RO-filtrace
 • Rozměry v mm:
  PULTOVÝ: 360 (š) x 420 (h) x 520 (v)
  VOLNĚ STOJÍCÍ & VYSOKOKAPACITNÍ: 360 (š) x 420 (h) x 1240 (v)
 • Suchá váha: 25 kg (váha vč. balení: 26 kg)
 • Certifikace: CE, RohS, NSF, FDA. Zařízení vyrobeno z ABS a EGI ocel.
 • Objem zásobníků:
  PULTOVÝ - určeno pro 1-5 osob: 3x nerezový zásobník (pokojová teplota 2 litry, chlazená voda 2 litry / ohřátá voda 2 litry)
  VOLNĚ STOJÍCÍ - určeno pro 1-10 osob: 3 nerezový zásobník (pokojová teplota 5 litrů / chlazená voda 3 litry / ohřátá voda 3 litry)
  VYSOKOKAPACITNÍ - určeno pro 10-50 osob: 3x nerezový zásobník (pokojová teplota 20 litrů / chlazená voda 4 litry / ohřátá voda 3 litry)
Chladící systém: kompresor (1/10 HP), materiál zásobníku nerez,  spotřeba energie 80 W, teplota 4 - 7 °C.
Systém ohřevu: spirálový ohřívač, materiál zásobníku nerez, spotřeba 500 W, teplota 80 – 90 °C, kontrola teploty 2 senzory (bimetal).

Cena již od 16.450,- Kč + DPH (cena bez montáže)

Kuchyňská úpravna vody na vodovodní řad - HYUNDAI HM9-UF

Balení - úpravna vody HM9-UF
UF systém určený k instalaci kdekoliv ve spodní skříňce kuch. linky pro vodovodní řad S tímto vícesupňovým filtračním zařízením již nebudete nuceni kupovat balenou vodu pokud vaše voda nesplňuje chuťové a pachové požadavky! Zařízení určené pro domácnosti a firemní kuchyňky napojené na vodovodní řad.

Popis filtračního systému Hyundai Wacortec

Polysulfon, chemicky a tepelně odolný stavební materiá UF patrony z dutých vláken o velikosti pórů 0,1 µm (micronu) spolehlivě odfiltruje škodlivé mikroorganismy, bakterie a viry, kromě minerálů, anorganických látek a solí.  Patrona na odstranění sedimentu - prach, písek, rez, nerozpuštěné železo, jíl (první v pořadí) odstraní všechny nerozpuštěné hmotné nečistoty o velikosti větší než 5 µm a patrona z vysoce kvalitního lisovaného uhlíku odstraní organické nečistoty vč. chlóru a trihalomethanů.

Použití:

Vodovodní řad. Obecní vodovod. Všude, kde nejsou překročeny povolené limity např. těchto rozuštěných látek:  dusičnany, dusitany, vysoká tvrdost, železo, mangan, anorganické nečistoty, hormony, radon, atd.

Počet stupňů úpravy:

 1. Sediment 5 µm (odstraní mechanické nečistoty - rez, písek, jíl, prach a jiné...)
 2. Carbon blok - aktivní uhlík 1 µm (odstraní 99% chloru, organické nečistoty, chlorové sloučeniny, chlór, olovo, pesticidy, vylepší chuť a odstraní zápach)
 3. UF membrána ultra-filtrace 0,1 µm (odstraní mikroorganismy, bakterie, cysty a viry jako např. Escherichia coli, Giardia, Cryptosporidium, Protozoan, Staphylococcus aureus)

Technické provedení:

 • Určeno k připevnění na korpus uvnitř kuchyňské skříňky, nebo na zeď pomocí 2 ks. šroubků (přiložená instalační šablona)
 • Velice snadná a rychlá kompletace a uvedení do provozu svépomocí bez nutnosti výjezdu montážního technika
 • Patentovaný praktický design s minimálním požadavkem místa
 • Násuvné rychloupínací spoje bez nutnosti utěsňování teflonovou páskou
 • Jednoduchá výměna filtračních patron bez otevírání filtračního těla
 • V každé hlavici patrony je vestavěná zpětná klapka, která se automaticky uzavře v momentě vytočení patrony, což zabrání případnému úniku vody při výměně patrony.
Cena již od 2.990,- Kč + DPH (cena bez výdejního kohoutku).

Odkaz na e-shop - kuchyňský filtr HM9-UF

Kuchyňská úpravna vody pro studny a vrty - HYUNDAI HM9-4RO

Kuchyňská úpravna vody HM9-4ROKuchyňská úpravna vody HM9-4RO
HYUNDAI Wacortec 4 stupňová RO filtrace je určena pro domácnosti, firemní kuchyňky, wellness centra a všude tam, kde je žádoucí doúprava pitné vody. Úpravna nepoužívá chemické látky.  Zařízení s polopropustnou membránou (RO) je určeno zejména na soukromé zdroje vody (studny a vrty) a všude tam, kde je vysoké procento rozpuštěných látek zatěžujících organizmus.
 • Jednoduchá montáž
 • Externí výdejní kohoutek nebo trojcestná baterie
 • Bajonetový systém pro snadnou a rychlou výměnu filtračních patron
HYUNDAI HM9-4RO se vyznačuje maximální úsporou prostoru a jednoduchou instalací. Výdej upravené vody pomocí externího výdejního kohoutku. Externí kohoutek je možno zaměnit za speciální trojcestnou baterii, která umožní kombinovaný výdej upravené vody (konzumace a vaření) a zároveň výdej neupravené vody separátní vodní cestou bez rizika kontaminace.

Toto moderní zařízení ocení všude tam, kde jsou překročeny max. limity dané vyhláškou o pitné vodě (dusičnany, dusitany, těžké kovy, hormony, benzen, apod.). Tento čtyřstupňový systém odstraní tisíce zdraví škodlivých látek a sníží celkové množství rozpuštěných látek ve vodě (TDS). Upravená voda se vyznačuje čistotou a pozitivním vlivem na detoxikaci a pročištění organizmu. Technologie reverzní osmózy, zalisovaná v bajonetové patroně s napojením na odpad separuje rozpuštěné látky, které odvádí do odpadu. Patentovaný dezinfekční modul SIS (Silver Ion Sterilizer) pak slouží k zajištění bakteriologické nezávadnosti celého systému. Přídavný KIT posilovací pumpy zajistí min. požadovaný vstupní tlak v místě instalace s nižším vstupním tlakem pod 3.0 bar. HM9-4RO je určen všude, kde není zdroj nezávadné pitné vody, a pro ty, kteří si uvědomují rizika dlouhodobé konzumace vody s rozpuštěnými chemickými látkami. Již nebudete muset kupovat, přepravovat a skladovat balenou vodu a PET.

 • Určeno na soukromé zdroje (studny, vrty) a zdroje s vyšším množstvím rozpuštěných látek
 • 10 litrový externí zásobník pro zajištění dostatečné kapacity
 • Odstraňuje rozpuštěné látky z 90 - 98 % (vodivost). Pozitivní vliv na pročištění organizmu.
 • Bez použití el. energie (vyjma příslušenství SIS-RO a pos. pumpy)
 • Jednoduchá montáž. Externí výdejní kohoutek

Cena již od 6.990,- Kč + DPH (cena bez montáže)

Odkaz na e-shop - kuchyňský filtr HM9-4RO

Trojcestné dřezové baterie pro výdej filtrované vody

Trojcestná dřezová baterie modernTrojcestná dřezová baterie
Výměnou vaší stávající stojánkové dřezové baterie za trojcestnou baterii získáte separátní vývod filtrované vody určený výhradně ke konzumaci, vývod studené neupravené vody a vývod teplé neupravené vody.  K zajištění této praktické multifunkčnosti Vám postačí jediná dřezová trojcestná baterie. Bez instalace přídavného externího kohoutku a bez vrtání druhého otvoru do dřezu nebo pracovní desky. 

Upevnění externí baterie je možné provést do jakéhokoliv materiálu.  Máte-li kuchyň se stávající standardní baterii, tak by stávající otvor měl rozměrově vyhovovat i pro baterii trojcestnou. Trojcestná baterie je opatřena 3 flexi hadicemi s napojením 3/8". Filtrovaná voda může být napojena i na přívodní hadičku 1/4" (vnější průměr 6mm).

Vysoce kvalitní trojcestná baterie. Určeno pro kuchyňské linky a dřezy na separátní výdej filtrované studené vody bez nutnosti vrtání otvoru pro externí výdejní kohoutek.  Použití u kterékoliv kuchyňské doúpravny pitné vody. Inovativní design a vysoká kvalita provedení výrobku vytvoří ústřední bod Vaší kuchyně nebo firemní kuchyňky. 

Charakteristika výrobku: 

 • přívod studené a teplé vody s 3/8" napojením pro flexi hadici
 • přívod filtrované vody napojením na 1/4" vysokotlakou hadičku o vnějším ⌀ 6mm
  (možnost redukce na 3/8" přívod)
 • bez nutnosti vrtání dalšího otvoru do dřezu nebo kuch. linky
 • moderní vzhled
 • možnost otáčení o 360° 
 • vysoce kvalitní leštěný chróm
 • připojovací příslušenství součástí balení
 • 3 výdejní cesty:  neupravená studená voda, neupravená teplá voda a filtrovaná studená voda

Cena již od 3.705,- Kč (cena uvedena bez DPH)

Pro kuchyňská studia a množstevní odběr poskytujeme zajímavé rabaty!


E-shop s trojcestnými kuchyňskými bateriemi

Elektronická bidetová sedátka na toaletní mísu

Elektronické bidety
Zcela hygienické bidetové prkénko v provedení s dálkovým ovládáním nebo postranním ovládacím panelem je určené pro ženy i muže a je vhodné k umístění do soukromých i veřejných prostor. Ocení je i tělesně postižení lidé. Nosnost až 160 kg. Zařízení, které každý snadno a rychle nainstaluje na stávající toaletní mísu bez jakýchkoliv požadavků na prostor a bez stavebních úprav, je k dostání ve 3 velikostech dle typu mísy regulérní (R), zkrácený (S) a prodloužený (L).

V čem se elektronický bidet liší od klasického keramického? Úsporou prostoru bez nutnosti stavebních úprav. Instaluje se jednoduše přímo na mísu po odmontování stávajícího toaletního prkénka. Po mytí je možno použít místo toaletního papíru praktickou funkci sušení. Nastavení teploty mytí a poziční nastavení trysek s pamětí až pro 4 uživatele dle zvoleného modelu.
Co potřebujeme pro instalaci? Potřebujeme přívod studené vody a el. zásuvku na 220V. Instalační materiál je součástí balení.
Lze bidet přednastavit? Ano, všechny tyto funkce lze individuálně přednastavit pomocí funkce paměťové přednastavení až pro 4 uživatele.
Je možné el. bidet přemístit do jiného domu? Ano, el. bidet je snadno vysunutelný z konzole pevně připevněné k záchodové míse po zmáčknutí pojistky. Tuto flexibilitu ocení zejména ti, kteří si na el. bidet zvyknou nebo handicapovaní.
Jak dlouho trvá instalace? Instalace zpravidla trvá od 20 do 30 minut a zvládne ji každý svépomocí.
Nepoškodí tvrdá voda el. bidet? U tvrdší vody obvykle stačí podržet tlačítko mytí a trysku vyčistit kartáčkem a roztokem na rozpouštění vodního kamene. Je-li vstupní voda extrémně tvrdá, doporučuje se do technické místnosti nebo koupelny umístit změkčovací zařízení, které ochrání všechny spotřebiče od ohřívače vody až po perlátory a vodovodní baterie. Takto předejdeme usazování vodního kamene v tryskách.

 • Mytí anální
 • Bidet (mytí vaginální)
 • Klistýrové mytí
 • Sušení
 • Deodorace (ovůnění místnosti)
 • Bublinové mytí
 • Nepřetržitá dodávka teplé vody
 • Automatická úspora energie
 • Paměťové nastavení až pro 4 uživatele
 • Masáž
 • Pulzní mytí
 • Dálkové ovládání
 • Vyhřívané sedátko
 • Soft lid (zpomalovač uzavírání víka)
 • Možnost vyjmutí z konzole
 • Antibakteriální úprava
 • Dětský režim
 

E-shop - elektronické bidety


Editovat Galerii produktů