Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Duco Tech CZ s.r.o.

www.ducotech.cz
logo DUCO

DUCO - spolehlivé systémy a armatury

Pojistné ventily DUCO

Pojistné ventily pro systémy vytápění podle ČSN EN ISO 4126 se závitovým připojením v dimenzích DN15 až DN50, s přírubovým připojením DN32 až DN65, otevírací tlak P0 0,5 až 10 bar. Pojistné ventily (expanzní ventily) pro systémy ohřevu teplé vody podle ČSN EN 1491 v řadě od 6 do 10 bar otevíracího tlaku. Pro zásobníky TV k dispozici pojistné skupiny DN15 a DN20.

www


Příslušenství DUCO k expanzním nádobám

Společnost Duco Tech CZ s.r.o. nabízí sortiment nástěnných konzolí pro upevnění expanzních nádob až do objemu 25 litrů. Konzole jsou ve třech barevných provedeních a s různým příslušenstvím. Vhodným doplněním jsou servisní spojky EVC a EVC SU, které umožňují servis a kontrolu expanzní nádoby bez nutnosti vypouštění topné soustavy.

www


Odlučovač nečistot a redukční ventil

Nečistoty v systému zvyšují opotřebení, riziko poruch, spotřebu energie a zkracují životnost čerpadel. Odlučovač nečistot DUCO DDS odstraňuje nečistoty ze systému pomocí jemného filtru z nerezové oceli a magnetu.

Redukční ventil snižuje tlak vody a chrání tak vodovodní soustavy před poškozením. Nastavením požadovaného tlaku (1 - 4 bar) je zajištěn regulovaný průtok na výstupu a tím i úspora spotřeby vody.

www


Editovat prezentaci výrobků