Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

COMAP Praha s.r.o.

www.comappraha.cz
logo COMAP

COMAP - systémy pro rozvody vody, topení, klimatizace

RADIÁTOROVÉ ARMATURY

Termostatická hlavice SENSO

Termostatická hlavice SENSO

Jedná se o moderní termostatickou hlavici s kapalinovým čidlem. Speciální přidanou hodnotou této hlavice je možnost výměny barevných kroužků, které tak mohou být sladěny s interiérem místnosti.

www


Dynamické termostatické ventily AutoSAR

Dynamické termostatické ventily AutoSAR

Nová řada termostatických ventilů, které mají v sobě zabudovaný automatický omezovač průtoku. Díky tomuto omezovači je jednak jednoduché nastavení průtoku ventilem přímo na ventilu a za druhé průtok zůstává konstantní i při změně tlakových poměrů v soustavě. Nedochází zejména k nadprůtokům a tedy k neekonomickému provozu a předejde se i problémům s hlukem.

www

PLOŠNÉ VYTÁPĚNÍ A CHLAZENÍ

Vícevrstvá trubka BioSKIN

Vícevrstvá trubka BioSKIN

Speciální vícevrstvá trubka navržená pro podlahové topení. Trubka se velmi dobře tvaruje a pokládka smyček je tak velmi efektivní a rychlá. Vnější profilovaný povrch zajišťuje dokonalé přilnutí trubky a zálivky.

www


Nerezové rozdělovače pro plošné vytápění a chlazení

Nerezové rozdělovače pro plošné vytápění a chlazení

Nerezové rozdělovače s průtokoměry jsou moderní konstrukce a jsou té nejvyšší kvality. Přesné nastavení průtoků v jednotlivých okruzích je velmi snadné, rychlé a průtokoměry umožňují i uzavření jednotlivých smyček. Možná aretace nastavení.

www

ROZVODY Z VÍCEVRSTVÝCH TRUBEK

Lisovací tvarovky MULTISKIN

Lisovací tvarovky MULTISKIN

Mosazné lisovací tvarovky v rozměrové řadě 14 až 75. Tvarovky jsou multiprofilové, k lisování je možné použít čelisti s profilem TH, H a U. Moderní konstrukce tvarovek poskytuje vysokou bezpečnost (dva nezávislé prvky pro kontrolu provedení spoje - Visu-Control a LBP). Tvarovky mají velmi nízký hydraulický odpor.  

www


Lisovací tvarovky MULTISKIN GAS

Lisovací tvarovky MULTISKIN GAS

Mosazné lisovací tvarovky v rozměrové řadě 16 až 32 pro realizace rozvodů plynu z vícevrstvých trubek. Tvarovky jsou multiprofilové, k lisování je možné použít čelisti s profilem TH, H a U.

www


Editovat prezentaci výrobků