Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

ČISTIČ BOT.CZ s.r.o.

www.cisticbot.cz
logo Čističe bot

Čističe bot - přehled sortimentu výrobků

Prodej čističů bot

Čistič bot.cz nabízí kvalitní německé přístroje na čištění obuvi HEUTE. Design, funkčnost a použití kvalitních materiálů patří mezi přednosti těchto čističů bot.
další informace


Cosmo Plus

Cosmo Plus

Tento přístroj na čištění obuvi s ergonomickou rukojetí je v kanceláři jednoduše nepostradatelný. I když se život vyvíjí všelijak, vždy nabízí pevnou oporu.

Pronájem čističů bot

Pronájem čističů bot s pravidelným full servisem do Vaší kanceláře – ještě nikdy nebylo snazší mít dokonale čistou a naleštěnou obuv. O čištění a doplňování
Využijte nabídky bezplatného sedmidenního testu!
další informace


Poliswing

Poliswing

Designový čistič z ušlechtilé oceli je nejen výkonným strojem určeným pro časté používání, ale i pořádným kusem designového nábytku do velkých prostor. Čistící proces se spouští bezdotykově pomocí nášlapného spínače umístěného na rohožích.

Prodej čističů podrážek

Čistič bot.cz nabízí širokou škálu čističů podrážek vhodných zejména do průmyslu. Podle frekvence využití, potřeby suchého/mokrého čištění a velikosti stroje si vyberte vhodný stroj právě do Vašeho prostředí.
další informace

Solamat 90

Solamat 90

Základní model nabídky průmyslových čističů podrážek. Celkem 6 protiběžných kartáčů vyčistí vaši obuv zespodu i ze stran.


Editovat prezentaci výrobků