Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

ČISTIČ BOT.CZ s.r.o.

www.cisticbot.cz
logo Čističe bot

Čističe bot - čističe obuvi

Prodej čističů bot

Cosmo Plus

Cosmo Plus

Čistič bot.cz nabízí kvalitní německé přístroje na čištění obuvi HEUTE. Design, funkčnost a použití kvalitních materiálů patří mezi přednosti těchto čističů bot.

Tento přístroj na čištění obuvi s ergonomickou rukojetí je v kanceláři jednoduše nepostradatelný. I když se život vyvíjí všelijak, vždy nabízí pevnou oporu.

www

Pronájem čističů bot

Poliswing

Poliswing

Pronájem čističů bot s pravidelným full servisem do Vaší kanceláře - ještě nikdy nebylo snazší mít dokonale čistou a naleštěnou obuv. O čištění a doplňování
Využijte nabídky bezplatného sedmidenního testu!

Designový čistič z ušlechtilé oceli je nejen výkonným strojem určeným pro časté používání, ale i pořádným kusem designového nábytku do velkých prostor. Čistící proces se spouští bezdotykově pomocí nášlapného spínače umístěného na rohožích.

www

Prodej čističů podrážek

Solamat 90

Solamat 90

Čistič bot.cz nabízí širokou škálu čističů podrážek vhodných zejména do průmyslu. Podle frekvence využití, potřeby suchého/mokrého čištění a velikosti stroje si vyberte vhodný stroj právě do Vašeho prostředí.

Základní model nabídky průmyslových čističů podrážek. Celkem 6 protiběžných kartáčů vyčistí vaši obuv zespodu i ze stran.

www


Editovat prezentaci výrobků