Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

ČISTIČ BOT.CZ s.r.o.

www.cisticbot.cz
logo Čističe bot

Čističe bot - přehled sortimentu výrobků

Prodej čističů bot

Čistič bot.cz nabízí kvalitní německé přístroje na čištění obuvi HEUTE. Design, funkčnost a použití kvalitních materiálů patří mezi přednosti těchto čističů bot.
další informace

Cosmo

Cosmo

Kdekoli je místo pro čistotu, tam je vám k dispozici tento přístroj na čištění obuvi. Organický tvar působí přirozeně a díky barevným odstínům dokonale sladěným s nábytkem se skvěle přizpůsobí okolí.

Cosmo Plus

Cosmo Plus

Tento přístroj na čištění obuvi s ergonomickou rukojetí je v kanceláři jednoduše nepostradatelný. I když se život vyvíjí všelijak, vždy nabízí pevnou oporu.

Elegance Couleur plus

Elegance Couleur plus

Nezáleží na tom, že je tento domácí pomocník malý a kompaktní; svou práci vykonává diskrétně a spolehlivě v pozadí. Jeho barva doplní design interiéru a elegantní tvar potěší oko. Dokonale se hodí do všech interiérů.

Polifix 2

Polifix 2

Z hlediska výkonu hraje tento robustní na podlaze umístěný přístroj první housle. Ocelový kryt je stejně masivní jako tři rotační kartáče působivého průměru. Zařízení se velmi dobře hodí k trvalému provozu v nákupních centrech a vytížených hotelech.

Pronájem čističů bot

Pronájem čističů bot s pravidelným full servisem do Vaší kanceláře – ještě nikdy nebylo snazší mít dokonale čistou a naleštěnou obuv. O čištění a doplňování
Využijte nabídky bezplatného sedmidenního testu!
další informace

Cosmo Plus

Cosmo Plus

Elegantní skladný čistič bot je ideální do menších prostor – obchodů, kanceláří, či penzionů. Tři kartáče s 1200 otáčkami za minutu vyčistí obuv rychle a šetrně.

Polifix 2

Polifix 2

Jednoduchý stroj navržený s důrazem na používání ve frekventovaných prostorách. Tři velké kartáče poháněné silným motorem v ocelové robustní skříni s ocelovým držákem a spínačem mohou čistit obuv od rána do večera.

Poliswing

Poliswing

Designový čistič z ušlechtilé oceli je nejen výkonným strojem určeným pro časté používání, ale i pořádným kusem designového nábytku do velkých prostor. Čistící proces se spouští bezdotykově pomocí nášlapného spínače umístěného na rohožích.

Solamat 90

Solamat 90

Základní model nabídky průmyslových čističů podrážek. Celkem 6 protiběžných kartáčů vyčistí vaši obuv zespodu i ze stran.

Prodej čističů podrážek

Čistič bot.cz nabízí širokou škálu čističů podrážek vhodných zejména do průmyslu. Podle frekvence využití, potřeby suchého/mokrého čištění a velikosti stroje si vyberte vhodný stroj právě do Vašeho prostředí.
další informace

Solamat 90

Solamat 90

Základní model nabídky průmyslových čističů podrážek. Celkem 6 protiběžných kartáčů vyčistí vaši obuv zespodu i ze stran.

Solamat 400

Solamat 400

Tento stroj je určen hlavně pro průmyslové účely. Pracuje na sucho. Nečistoty z bot se shromažďují v záchytné zásuvce pod čisticím polem. Pro účely čištění může být zásuvka snadno vyprázdněna.

Neptun SC1

Neptun SC1

Neptun SC1 v sobě spojuje 3 důležité funkce v kompaktním prostoru. Standardní funkce umožňuje mokré čištění podrážek pracovní obuvi nebo holínek. Špínu z horní části boty omyjete díky praktické funkci EasyClean, což je oddělený otvor pro botu pod rotačním kartáčem.

Neptun SCS1

Neptun SCS1

Neptun SCS1 funguje jako tzv. průchozí čistič. Díky tomu je dosaženo nejvyšší účinnosti, kdy jsou na minimálním prostoru jednoduše vyčištěny i silně znečištěné podrážky bez možnosti obcházení.


Editovat Galerii produktů