Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Videa
Archiv zpráv od 25.9.2019 do 29.4.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

21.4.2020
DAFE – PLAST Jihlava, s.r.o.

Kdokoliv dnes otevře noviny, počítač nebo televizi, je doslova přehlcen negativními zprávami. Ale to není náš případ. My přinášíme vesměs dobré zprávy, hlavně pro všechny, kteří i přes složitou situaci ve státě stále staví a potřebují nové okenní systémy, nebo se připravují na jejich výměnu.

18.4.2020
Schneider Electric CZ, s. r. o.

Dovolujeme si vás pozvat na on-line setkání, kde můžete načerpat nové informace nejen o produktech a službách, ale především o konkrétních řešeních Schneider Electric. Každý webinář bude věnován jedinému konkrétnímu tématu.

11.4.2020
DANFOSS, s. r. o.

Danfoss divize Tepelná technika Vás zve na sérii on-line školení v měsíci dubnu 2020. Možná i Vás budou inspirovat nejnovější technologie z oblasti Danfoss/DEVI tepelné techniky, praktické ukázky a zajímavé zkušenosti či řešení z našich realizací.

10.4.2020
HCR CZECH

Kolaborativní robot dokáže spolehlivě a bezpečně sterilizovat místnosti, ve kterých se nachází pacienti s koronavirem. Českým nemocnicím ho nabízí otrokovická společnost HCR CZECH.

28.3.2020

Stiebel Eltron představuje invertorové tepelné čerpadlo vzduch voda WPL 17 ICS classic, nejprodávanější ze sortimentu, a kompaktní jednotku LWZ 8 CS premium, integrující větrání, vytápění, chlazení a ohřev vody. Aquatherm 2020.

16.3.2020
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

Jaké jsou možnosti pro města, obce, SBD, SVJ v oblasti dotací a možná netradiční řešení pro zateplení uvedených objektů.

11.3.2020
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

Epoxidová podlaha skýtá celou řadu výhod nejen při aplikaci, ale také při samotném užívání. Z těchto výhod jmenujme zejména jejich ekonomickou a časově méně náročnou aplikaci, žádné spáry, snadnou údržbu a výbornou mechanickou i chemickou odolnost.

25.2.2020
HK-Dřestav s.r.o.

Rozmanité portfolio bungalovů letos předvede HK-Dřestav s.r.o. Společnost postavila již 750 domů a má v portfoliu 35 typů pro vysněné bydlení. Přesvědčte se sami na Stavebním veletrhu Brno 2020.

10.1.2020
Česká agentura pro standardizaci

Summit Koncepce BIM, který se konal v listopadu v Praze, ukázal postup přípravy státní správy i stavebníků na digitalizaci tohoto oboru. Účastníci summitu měli možnost srovnat české zkušenosti s postupem přípravy na příchod Stavebnictví 4.0 a digitalizaci se zahraničím.

18.12.2019
Raychem topné systémy

Tepelný komfort v nízkoenergetických a pasivních domech zajistí balíček elektrického podlahového topení značky Raychem.

26.11.2019
Progres Partners Advertising, s.r.o.

Prestižní veletrh MCE – Mostra Convegno Expocomfort Milano se stane opět po dvou letech výkladní skříní oboru technických zařízení budov. Dva tisíce vystavovatelů představí ve dnech 17. - 20. 3. 2020 na milánském výstavišti technologické novinky oboru TZB (HVAC&R), kde klíčovou roli hraje integrace.

Ing. Mojmír Krátký, výkonný ředitel Asociace podniků topenářské techniky
11.11.2019

Rozhovor a Ing. Mojmírem Krátkým, výkonným ředitelem Asociace podniků topenářské techniky na téma, které se dotýká členů Asociace podniků topenářské techniky


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama