Zadání nové zprávy
Krátké zprávy na portálu TZB-info jsou určeny pro krátká textová sdělení čtenářům. Může se jednat o zprávy komerčního i nekomerčního charakteru. Sdělení musí mít výhradně formát zprávy - např. informovat o události nebo novém výrobku. Rozsah podrobného textu ke zprávě by neměl překročit 1000 znaků.

Provozovatel si vyhrazuje právo zprávy zadané prostřednictvím tohoto formuláře upravit, zkrátit nebo vůbec nezveřejnit, případně rozhodnout, kde a jakou formou bude zpráva zveřejněna. Provozovatel portálu neodpovídá za obsah krátkých zpráv. Zveřejnění krátkých zpráv probíhá dle pořadí, ve kterém zprávy přišly. Prosíme, počítejte s 2-3 pracovními dny na autorizaci a zveřejnění.

Zveřejnění firemní zprávy je placenou službou portálu TZB-info za cenu 500,- Kč bez DPH. Pro firmy s placeným záznamem v Katalogu firem je zveřejnění krátké firemní zprávy zdarma, v tom případě se však musíte nejprve přihlásit.

Datum zveřejnění:
Nadpis:
Text upoutávky:
(max. 200 znaků, můžete použít formátování pomocí HTML)

Napsáno je znaků.
Název firmy nebo organizace: zobrazí se za textem upoutávky
Umístění zprávy:  
Údaje pro podrobné zobrazení
Odkaz na podrobnosti:
zadejte ve tvaru http://www.firma.cz/zprava
Autor:
Text pro podrobné zobrazení:
(můžete použít formátování pomocí HTML)
Zpráva může obsahovat 1 obrázek a 1 zpětný odkaz
Obrázek:  
vložte obrázek ve formátu JPG (GIF, PNG)
Údaje o zadavateli (nebudou zveřejněny, je nutné zadat jméno a e-mail nebo telefon)
Jméno:
Firma:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz pro administrátora:

Témata 2018

 
 

Aktuální články na ESTAV.czNonstop úklid s robotickým vysavačem Kärcher RC 3Zdravá kancelář soutěže CBRE Zasedačka roku 2017 zabodovala firma SCS SoftwareNový inteligentní elektrický ohřívač vody zajistí až 50% úsporu energiíModerní dům s tradičními prvky a velkou garáží