Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Nabídky pracovních míst

Produktový manažer

23.11.2022
Novitim s.r.o.
Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Vysočina, Zlínský kraj, Slovensko
Kontakt:
Kateřina Petržilková Vocová
info@novitim.cz

V oblasti profesionálních měřících přístrojů a systémů jsme jedním z lídrů na světovém trhu. Naši klienti jsou z různých profesních oblastí, od průmyslu až po farmacii.

U nás budete mít volnou ruku v nastavení vlastní strategie prodeje svěřeného produktu v oblasti analýzy spalin a vytápění.

Ať už se jedná o obchod jako takový, marketing, odborné veletrhy nebo například zajištění školení a seminářů u zákazníků.

Vše je jen na vás, jak si to nastavíte. 😊

Zaujali jsme vás? Ozvěte se!

Náplň práce:

  • Péče o svěřené portfolio produktů v oblasti analýzy spalin a vytápění
  • Zajištění prodeje především v oblasti Čech
  • Působení v rámci celé ČR a SR při spolupráci a podpoře obchodních partnerů
  • Jednání s klienty z oblasti průmyslu, servisními techniky…
  • Udržování spokojených dlouhodobých vztahů a zároveň navazování nových
  • Svobodné nastavení a volná ruka u strategie prodeje (marketing, školení…)
  • Flexibilní plánování rozvrhu

Nabízíme:

  • Motivující a konkurenceschopné ohodnocení
  • HPP spolupráci
  • Bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Auto i pro soukromé účely
  • Možnost home office
  • Sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Mobil, notebook
  • Lidského nadřízeného, který naslouchá vašim nápadům
  • Další odborný růst
  • Občerstvení v kanceláři včetně výborné kávy
  • Zkušenosti a stabilitu nadnárodní firmy, která je na trhu v ČR více než 25 let
  • Přátelský kolektiv
  • Nástup možný ihned
  • Kancelář na Praze 5 – Jinonice

Požadujeme:

  • Praxi na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – školení, centrála v zahraničí…
  • Chtít si nastavit věci po svém pro dosažení maximálního výsledku 😊
  • Otevřenou osobnost s pozitivním a iniciativním přístupem
  • Technické smýšlení a obchodní duch – vše ostatní vás naučíme
  • Řidičský průkaz sk. B

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis na info@novitim.cz. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!