Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Nabídky pracovních míst

Administrativně-technický pracovník servisního oddělení

11.11.2022
ATREA s.r.o.
Liberecký kraj
Kontakt:
Personální oddělení
personalistika@atrea.cz

Náplň práce:

  • Vedení záručních a pozáručních případů (evidence v SW, rozhodování o způsobu opravy, posuzování o uznatelnosti reklamace, vedení materiálové výměny, vyčíslení nákladů)
  • Provádění servisních zásahů u komplikovaných případů (po celé ČR)
  • Technická podpora zákazníkům
  • Školení servisních techniků

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického typu
  • Komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, empatii
  • Proaktivní přístup k řešení problémů
  • Oprávnění k řízení vozidel skupiny B
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Zkušenosti z oboru VZT výhodou
  • Kvalifikace dle § 5 vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou
  • Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • Ochota se vzdělávat
  • Schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející české firmy v atraktivním oboru
  • Zajímavou práci v tvůrčím kolektivu
  • Odborná školení a rozvoj
  • Možnost seberealizace a odborného růstu
  • ...a další firemní benefity

Nástupní mzda dle dohody

Nástup možný ihned.