Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Nabídky pracovních míst

Obchodně-technický zástupce

4.8.2022
Schako SK s.r.o.
Slovensko
1 500 - 3 000 EUR
Kontakt:
Július Šaróka
saroka@schako.cz

Německá společnost Schako Group hledá pro své slovenské zastoupení obchodně-technického zástupce pro distribuční prvky a komponenty pro vzduchotechniku. Společnost patří k technologické a designové špičce v oblasti distribučních prvků ve vzduchotechnice.

Náplň práce:

  • Poradenství projektantům, architektům, realizačním firmám
  • Podpora prodeje – tvorba cenových a technických nabídek, objednávek
  • Vyhledávání nových zákazníků a projektů
  • Prezentace výrobků na školeních, veletrzích, konferencích

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru
  • Ochota dále se vzdělávat
  • Komunikativnost, reprezentativní vystupování
  • Proaktivní přístup
  • Řidičský průkaz skupiny B (nutnost služebních cest v rámci Slovenska)
  • Schopnost komunikovat (slovně i písemně) v angličtině nebo v němčině

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání v německé společnosti
  • Komplexní zaškolení i ve výrobních závodech v zahraničí (SRN, Maďarsko)
  • Možnost prodeje prvotřídních produktů a řešení
  • Odpovídající finanční ohodnocení, odměňování dle dosažených výsledků
  • Flexibilní pracovní doba (možnost home office)
  • Služební automobil, notebook i telefon (i pro soukromé účely)

Možnost nástupu dle dohody.