Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Nabídky pracovních míst

Rozpočtár

22.6.2022
ESM-Yzamer, energetické služby a monitoring s.ro.
Slovensko
Kontakt:
Emil Izakovič
+420335545913

Miesto práce
Skladová 2, Trnava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Termín nástupu
ihneď

Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac

Mzda je predmetom dohody, závisí od schopností a skúseností kandidáta.

Mzda sa skladá z pevnej a pohyblivej časti. + Ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vypracovanie rozpočtov, kalkulácii a cenových ponúk
  • sledovanie verejných obstarávaní
  • spracovávanie verejných ,výberových konaní

Zamestnanecké výhody, benefity

  • notebook, mobil
  • ročné odmeny
  • kultúra a stabilita rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • možnosť profesijného a osobného rastu
  • firemné akcie - Vianočný večierok, teambuilding - športové hry, firemná turistika

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu pošlite žiadosť a štruktúrovaný životopis v elektronickej forme na e-mailovú adresu: yzamer@yzamer.sk

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Microsoft Word - Pokročilý

AutoCAD - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

rozpočtár

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Prehľad o trhu v oblasti výrobkov pre TZB, Excel, Word, orientácia v technických výkresoch. Praktická skúsenosť s realizáciou projektov na stavbe výhodou. Aktívna práca s programom Excel. Analytické myslenie, flexibilita, tímovosť, rozhodnosť.

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť YZAMER service s.r.o pôsobí v oblasti vykurovacích systémov, chladenia, vetrania a OZE (obnoviteľných zdrojov energie) v Slovenskej republike v holdingu ESM-YZAMER energetické služby a monitoring s.r.o. Preferujeme a využívame neustálu inováciu v oblasti OZE v záujme zabezpečenia budúcej udržateľnosti a menšieho zaťaženia životného prostredia. Šikovní a skúsení ľudia sú základom nášho úspechu. Veríme, že fungujúci tím, v ktorom si ľudia navzájom rozumejú, vážia si jeden druhého a svoju prácu vykonávajú zodpovedne, môže vytvárať dobré prostredie. Príď a zapoj sa k znižovaniu uhlíkovej neutrality.