Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Nabídky pracovních míst

Brigáda - projektant pozemní stavby - Petřiny

20.6.2022
Energy Benefit Centre a.s.
Praha
Kontakt:
Kateřina Adamičková
770162582

Společnost Energy Benefit Centre a.s. zajišťuje projektové dokumentace všech stupňů, energetické posudky, dotace z programů OPŽP, NZÚ, MMR, MŠMT apod., administraci dotačních projektů, technické i autorské dozory pro své klienty zejména z veřejného, ale i soukromého sektoru. Hlavním zaměřením je orientace ma snižování energetické náročnosti stávajících objektů, výstavba nových pasivních budov, pasivních plusových a instalace obnovitelných zdrojů energie.

Brigáda - projekce pozemní stavby

Do našeho profesionálního a kreativního týmu hledáme kolegyně/kolegy na BRIGÁDU do oddělení pozemních staveb. Pracujeme především v sw. REVIT, výjimečně v sw. AUTOCAD.

Orientujeme se na pozemní stavitelství, kde převažují energeticky šetrné rekonstrukce budov, novostavby pasivní, nebo plusové s maximálním využitím obnovitelných zdrojů energie. Technologie jako absorpční plynová tepelná čerpadla, nucené větrání s rekuperací, fototermika a fotovoltaika jsou na denním pořádku. Novostavby cílíme zpravidla PASIVNÍM směrem. Novou výzvou jsou pak budovy nulové a PASIVNÍ PLUSOVÉ.

Aktuálně se podílíme na projektech rekonstrukcí významných českých budov jako jsou:

  • Hotel THERMAL v Karlových Varech (IN = 800 mil. Kč)
  • Rekonstrukce Modrého pavilonu Nemocnice MOTOL (IN = 1,1 mld. Kč; BIM)
  • Komplexní rekonstrukce Nemocnice na Homolce (IN = 900 mil. Kč)
  • Rekonstrukce komplexu budov Pragerových kostek v Emauzích (IN = 850 mil. Kč)

Novou výzvou jsou pak budovy nulové a PASIVNÍ PLUSOVÉ. Aktuálně pracujeme na těchto projektech:

  • Svazková ZŠ Ondřejov - pasivní komplex budov (IN = 420 mil. Kč)
  • ZŠ Březiněves - pasivní komplex budov (IN = 750 mil.Kč; BIM)
  • Domov pro seniory v Hrádky nad Nisou - pasivní plusová budova (IN = 180 mil.Kč; BIM)
  • Přístavba budovy jižního křídla Rehabilitačního ústavu KLADRUBY - pasivní (IN = 320 mil. Kč)
  • ZŠ Speciální Mladá Boleslav – pasivní plusová budova (IN = 250 mil Kč, BIM)

Rozjíždějí se, případně se připravujeme na tyto projekty:

  • REFRESCH – nová budova vědeckého centra VŠB Ostrava (IN = 1,2 mld.Kč; BIM)
  • Karlovarské inovační centrum – vědecko- technický park (IN = 500 mil. Kč; BIM)
  • SUPŠ Karlovy Vary – rekonstrukce a pasivní přístavba (IN = 700 mil. Kč; BIM)

Co vás čeká:

  • skládání výkresů, zaměřování současných stavů budov a jejich skreslování
  • projekční činnost ve všech úrovních od studie, přes dokumentace pro územní řízení, stavební povolení po prováděcí projektovou dokumentaci a dokumentaci pro výběr zhotovitele

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • ukončené SŠ nebo VŠ (ukončen alespoň 2. ročník) technického směru
  • znalost práce na PC (Autocad, Revit, Word, Excel, Outlook, Internet)
  • znalost kreslícího programu Autocad – podmínkou nebo Revit – výhodou
  • schopnost samostatně pracovat na přidělených úkolech
  • spolehlivost, pečlivost, analytické myšlení, flexibilita, loajalita

Co vám můžeme nabídnout:

  • mzda od 150/h
  • zázemí velké stabilní společnosti
  • přátelské pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • pravidelný růst finančního ohodnocení - v řádu měsíců
  • spolupráci na velmi zajímavých projektech (pasivní budovy, inteligentní budovy, rekonstrukce zajímavých památkově chráněných budov)
  • předání dlouholetých zkušeností s vedením zakázek i zpracováním projektových dokumentací

UPŘEDNOSTŇUJEME DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI

POŽADUJEME:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • zaslání alespoň krátkého motivačního dopisu s informací o současném studiu
  • informaci o možném rozsahu spolupráce (hodin/týden)
  • zaslání CV