Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Nabídky pracovních míst

Projektant TZB

17.6.2022
Projekční kancelář Černý a Ferst
Praha, Plzeňský kraj, Středočeský kraj
Kontakt:
Radek Vanko
vanko@caf.cz

Na pozici: PROJEKTANT VYTÁPĚNÍ, CHLAZENÍ, VZDUCHOTECHNIKY

Požadavky:

  • brigádník – zájem o obor, absolvování odborných předmětů oboru TZB
  • začínající projektant
  • absolvent VŠ stavebního oboru TZB nebo strojní - praxe výhodou
  • zájem o problematiku tepelné techniky
  • uživatelská znalost práce s PC
  • uživatelská znalost práce v AutoCADu, Revit výhodou (Výpočetní nástroje Protech, TechCon, atd.)
  • komunikativnost, zodpovědnost, týmová spolupráce
  • alespoň pasivní znalost AJ, NJ

Náplň práce:

  • tvorba částí nebo celých projektů z oboru vytápění, chlazení, vzduchotechniky
  • práce v týmu i samostatně
  • spolupráce při provádění a uvádění do provozu

Nabízíme

Zajímavou práci na různorodých projektech od administrativních budov, logistických center, obchodních a nákupních středisek, průmyslových objektů až po divadla, archívy a kongresové paláce. Modernizace a rekonstrukce systémů TZB.

Systémy zpětného získávání tepla v průmyslu i administrativě, projekty EPC.

Projekty úspor v systémech TZB.

Řešení projektů po celé ČR.

Různorodou práci, osobní rozvoj, seberealizaci

Mladý a dynamický kolektiv.

Práce s nejmodernějším SW vybavením, zpracování projektů ve 2D, 3d a BIM