Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Nabídky pracovních míst

Specialista elektro a VZT

8.6.2022
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.
Praha, Středočeský kraj
Kontakt:
Simona Dačeva
daceva@fzu.cz

Profil společnosti:

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) - veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, pevných látek, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.

Více informací o společnosti naleznete na www.fzu.cz.

Náplň práce:

Nový kolega/kolegyně bude zodpovídat za zajištění řádného, bezpečného a ekonomického/udržitelného provozu elektrických a VZT zařízení na pracovišti FZU Slovanka.

  • zodpovědnost za nastavení a vyhodnocení servisů a revizí zařízení dle platné legislativy
  • plánování, organizace a řízení oprav
  • plánování, organizace a řízení investičních akcí
  • řešení a vyhodnocování mimořádných událostí / havárií
  • hledání vhodných opatření s cílem prodloužení životního cyklu zařízení
  • řízení týmu podřízených (technik elektro a skupina elektroúdržby, strojní technik a údržbář VZT)
  • sledování a vyhodnocování provozních nákladů
  • evidence dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru TZB, elektrotechnika (silnoproudá)
  • víceletá odborná praxe
  • zkušenosti s vedením menšího pracovního kolektivu
  • platná zkouška z vyhl. č. 50/78Sb., § 8 pro řízení provozu (výhodou)
  • orientace v projektové dokumentaci
  • znalost přípravy HGM, kalkulací a rozpočtů
  • znalost práce na PC, MS Office
  • schopnost týmové spolupráce, odolnost vůči stresu a psychické zátěži
  • samostatnost při rozhodování, odpovědnost, aktivní přístup, komunikativnost, flexibilita

Výhodou:

  • revizní oprávnění E2-E4 vydané TIČR,
  • znalost MS Project
  • znalost AutoCAD
  • zkušenosti s přípravou podkladů pro výběrová řízení

Nabízíme:

  • práci na HPP - pracovní smlouvu na 1 rok s předpokládaným dlouhodobým prodloužením
  • pracovní doba Po-Pá - 8 hodin
  • stabilní zázemí úspěšné vědecké instituce
  • dlouhodobou a perspektivní práci v akademickém prostředí
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • podporu při zaškolení
  • podporu v dalším vzdělávání a profesním růstu
  • systém pravidelných odměn
  • stravenkový paušál
  • 25 dnů dovolené + 6 dnů osobního volna

Místo práce: Praha 8 - Ládví

Termín nástupu: možný ihned nebo dle dohody. V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.