Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Nabídky pracovních míst

Technická podpora / technik zakázek

2.6.2022
ATREA s.r.o.
Liberecký kraj
Kontakt:
personální oddělení
personalistika@atrea.cz

Výrobní a vývojová firma ATREA s.r.o. se sídlem v Jablonci nad Nisou, s více jak třicetiletou tradicí a významným postavením v oboru vzduchotechniky a klimatizace v ČR i zahraničí, hledá do svého týmu uchazeče na pozici:

Náplň práce:

Komplexní příprava nových systémů větrání (velko)kuchyní. Řízení projektů v rámci firmy, koordinace navazujících fázích, výroby koordinace jednotlivých členů týmu dle zadaného harmonogramu. Jednání s dodavateli jednotlivých komponent. Konzultace technických řešení, projektů od zákazníků a obchodních partnerů. Školení v daném oboru v rámci tuzemska a zahraničí.

Požadujeme:

  • Min SŠ/VŠ vzdělání technického směru – nejlépe strojní nebo stavební, vhodné i pro absolventy
  • Řidičské oprávnění skupiny B – aktivní
  • Jazyk – angličtina výhodou – k aktivnímu použití slovem a písmem - přednášky, školení, porady
  • Zkušenost s návrhem nebo montáží systémů větrání výhodou
  • Orientace v moderních systémech elektroniky a komunikace výhodou
  • Znalost práce s programy řady MS Office
  • Znalost práce v programech CAD výhodou
  • Zkušenost s BIM výhodou
  • Pečlivost, zodpovědnost a obecný přehled v technologiích
  • Schopnost práce v týmu a plnění zadaných cílů
  • Ochota cestovat v rámci tuzemska i zahraničí

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející české firmy v atraktivním oboru
  • Moderní pracovní prostředí a přátelskou atmosféru nezatíženou procesy velkých korporací
  • Možnost seberealizace a odborného růstu
  • Odborná školení a rozvoj
  • Kvalitní ohodnocení závislé na profesní odbornosti a dosahovaných výsledcích
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Dotované obědy, příspěvky na volnočasové aktivity, bonusy vyplácené na základě hospodářských výsledků firmy a další firemní benefity
  • Nástupní mzda dle dohody
  • Místo výkonu práce – Jablonec nad Nisou

Nástup možný ihned.

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis e-mailem na adresu personalistika@atrea.cz nebo písemně: personální oddělení, ATREA s.r.o., Československé armády 32, 466 05 Jablonec nad Nisou.
Více informací o firmě naleznete na www.atrea.cz.