Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Nabídky pracovních míst

Technická podpora pro inteligentní elektroinstalace

12.5.2022
Loxone s.r.o.
Jihočeský kraj
25 000 Kč

Práce na plný úvazek v moderních kancelářích v Českých Budějovicích.

Náplň práce:
  • Programování ve našem softwaru Loxone Config (naučíme)
  • Vzdálená správa instalací
  • Analýza a odstraňování problémů
  • Testování prototypů produktů a softwarových aktualizací
  • Odborná podpora partnerů on-line (nejezdíme do terénu)
  • Monitorování zpětné vazby
  • Správa on-line dokumentace
Požadavky:
  • Zájem o inteligentní automatizaci
  • Znalosti absolventů střední školy oboru elektro podmínkou
  • Výborné komunikační schopnosti, aktivní znalost AJ či NJ podmínkou
  • Slovenština výhodou
  • Pokročilá práce s počítačem
  • Smysl pro odpovědnost
  • Samostatnost a sebevzdělávání
Pro vás:
  • Možnost měnit svět svými nápady a pracovat se špičkovou technologií
  • Plat od 25 000,-
  • Perfektní know-how
  • Zázemí leadera na rychle rostoucím trhu
  • Firemní večírky, slevy na Loxone produkty

Nabízíme příležitost aktivně se podílet na rozvoji Loxone na (mezi)národním trhu. Společně děláme svět o něco energeticky efektivnější a udržitelnější, a to díky inteligentní automatizaci budov. Unikátní, vzrušující a rozmanité úkoly ti umožní rozvíjet řadu osobních i profesních příležitostí. Čeká na tebe specializovaný tým, který je špička v tom, co dělá. Jsme velmi hrdí na naši firemní kulturu, která se vyznačuje otevřenou a transparentní komunikací. Kromě toho nabízíme flexibilní pracovní dobu, díky které získáš dobrou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem.

Jsi připraven spojit s námi síly a utvářet budoucnost automatizace budov? Tak pojďme na to!