Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Nabídky pracovních míst

Produktový manažer (Častolovice,Praha,Brno)

29.12.2021
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize ISOVER
Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Vysočina, Zlínský kraj
Kontakt:
Jana Fiedlerová
jana.fiedlerova@saint-gobain.com, 725 873 485

CO VÁS ČEKÁ V ISOVERU?

  • Vytváření, rozvoj a vývoj produktu, udržování vztahů se zákazníky a konečnými uživateli.
  • Technická podpora v zaškolování aplikací, tepelně technické výpočty.
  • Podpora prodeje minerálních technických izolací v ČR i exportu.
  • Podíl na marketingových aktivitách společnosti.
  • Vzdělávání externích zákaznických skupin.
  • Sledování vývoje legislativy a technických norem

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

  • S VŠ technického směru ( ČVUT, VUT ), ideálně se zaměřením TZB
  • S uživatelskou znalostí práce na počítači (MS Office - Excel, Outlook, PowerPoint).
  • S řidičským průkazem sk. B (aktivní řidič).
  • Se zkušenostmi v oboru min.5 let, praxe v projektování vítána.
  • Aktivní znalost angličtiny se schopností komunikovat s kolegy a zákazníky mimo ČR
CO VÁM NABÍDNEME?
  • Stabilní zaměstnání.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Zajímavé benefity (Bonusy/prémie, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů).