Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Nabídky pracovních míst

Marketingový manažer ETICS (celá ČR)

29.12.2021
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize ISOVER
Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Vysočina, Zlínský kraj
Kontakt:
Jana Fiedlerová
jana.fiedlerova@saint-gobain.com, 725 873 485

CO VÁS ČEKÁ V ISOVERU?

Vytváření a implementace obchodní a výrobkové strategie v segmentu kontaktních fasád z minerální vlny:

  • Zodpovědnost za výrobkové portfolio ve svěřené aplikaci kontaktních fasád.
  • Specifikace sortimentu/produktů, jejich vlastností a spolupodílení se na dalším vývoji.
  • Analýza trhu a konkurence, hledání nových tržních příležitostí, zákaznická cesta.
  • Nastavování cenových kompetencí obchodnímu týmu a jeho podpora.
  • Péče o vybrané klíčové zákazníky a realizační firmy.
  • Příprava rozpočtu a pravidelná aktualizace obchodního plánu, nastavování alokací.
  • Příprava marketingových a prodejních akcí ve spolupráci s marketingovým oddělením
  • Podpora a rozvoj aktivit na zahraničních trzích ve spolupráci s exportním oddělením.
  • Spolupráce s výrobním závodem v Častolovicích.

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

  • Máte dokončenou VŠ, SŠ (zkušenosti z oblasti stavebnictví výhodou)
  • S uživatelskou znalostí práce na počítači (MS Office - Excel, Outlook, PowerPoint).
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).
  • Se zkušenostmi v oboru min. 5 let.
  • Aktivní znalost angličtiny se schopností komunikovat s kolegy a zákazníky mimo ČR
  • Týmový hráč

CO VÁM NABÍDNEME?

  • Stabilní zaměstnání u silné mezinárodní společnosti.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Služební automobil i pro osobní účely.
  • Zajímavé benefity (Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů).
  • Další vzdělávání a rozvoj manažerských dovedností, účast v talentových programech, práci na zajímavých projektech.