Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Nabídky pracovních míst

Servisní technik vytápění - chlazení

20.12.2021
Hoval spol. s r.o.
Plzeňský kraj, Středočeský kraj
Kontakt:
Tomáš Chrástecký
tomas.chrastecky@hoval.com

Hledáme spolehlivého a šikovného servisního technika tělěm i duší, který posílí náš servisní tým

pro oblast Čechy - jihozápad...

Pracovní náplň:

  • provádění servisních prací na plynových kotlích a vzduchotechnických jednotkách Hoval
  • plánování vlastních aktivit v koordinaci s vedením servisního týmu a komunikace se zákazníky
  • uvádění do provozu i pravidelné servisní prohlídky zařízení Hoval
  • provádění poruchových výjezdů a oprav
  • kooperace s externími servisními společnostmi
  • šéfmontáž (dohled) při instalaci zařízení Hoval na stavbách
  • budování a udržování pozitivních vztahů se zákazníky
  • práce s informační databází společnosti a komunikace s ostatními kolegy

Požadavky:

  • Schopnost řešit, testovat, udržovat a servisovat technická zařízení (VZT, popř. tepelná technika)
  • Technické vzdělání
  • Vyhláška 50 je nutnost, další certifikace odborné způsobilosti je výhodou
  • Řidičský průkaz typu B
  • Znalost základů angličtiny je výhodou
  • Flexibilita, týmová práce
  • Ochota cestovat

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení, řadu zaměstnaneckých benefitů
  • Dlouhodobé perspektivní zaměstnání s možností profesního a osobního růstu
  • Zajímavá práce pro stabilní mezinárodní společnost, v týmu profesionálů
  • Kombinace práce z místa bydliště s činností v terénu se služebním vozidlem
  • Intenzivní a pravidelný výcvik v oblasti TZB
  • možnost dalšího vzdělávání a doplnění potřebných certifikací

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV
  • Práce s PC - Windows - + běžné office programy
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Požadované jazyky

  • Angličtina (pasivní)

Benefity

  • Možnost home office
  • Firemní akce
  • Stravenkový paušál
  • Notebook
  • Bonusy a prémie
  • Vlastní organizace práce
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Výrobky a služby se slevou