Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Nabídky pracovních míst

Obchodně / technický zástupce

19.11.2021
HOUSE LEVEL s.r.o.
Moravskoslezský kraj
Kontakt:
Vladimír Dvořáček
dvoracek@houselevel.cz, mob. 776587263

Obchodní společnost HOUSE LEVEL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici obchodně-technického zástupce pro oblast Moravskoslezského kraje.

Náplň práce:

  • obchodní a technická podpora prodeje a realizací
  • péče o stávající zákazníky
  • získávání kontaktů na nové zákazníky
  • rozvoj obchodních příležitostí
  • obchodní prezentace a samostatná jednání
  • tvorba nabídek pro zákazníka
  • vedení zakázek a udržení komunikace se zákazníkem
  • udržování vztahů se zákazníkem za účelem dalších obchodních příležitostí

Požadujeme:

  • reprezentativní vystupování
  • aktivní přístup, spolehlivost, samostatnost
  • znalost oblasti TZB (ÚT a ZTI)
  • řidičský průkaz B
  • znalost práce s PC (excel, word, powerpoint)

Nabízíme:

  • perspektivní práci v silné společnosti
  • flexibilní pracovní dobu a samostatnost v rozhodování
  • základní plat + výkonnostní prémie
  • stravenkový paušál
  • zaučení
  • příjemné pracovní prostředí
  • služební automobil, notebook a telefon pro pracovní i soukromé účely

Možnost nástupu od 1/2022 nebo dle dohody