Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Nabídky pracovních míst

IVAR CS - obchodně / technický zástupce tepelné techniky

15.11.2021
IVAR CS spol. s r.o.
Praha, Středočeský kraj
Kontakt:
tomasek@ivarcs.cz

Obchodní společnost IVAR CS hledá pro úspěšně a dynamický se rozvíjející tým divize TEPELNÉ TECHNIKY a oblast prodeje švédských tepelných čerpadel THERMIA vhodného kandidáta na pozici obchodně / technického zástupce pro oblast Prahy a středních Čech.

Náplň práce:

  • obchodní a technická podpora prodeje a realizací
  • péče o stávající zákazníky
  • získávání kontaktů na nové zákazníky
  • rozvoj obchodních příležitostí
  • obchodní prezentace a samostatná jednání
  • tvorba nabídek pro zákazníka
  • vedení zakázek a udržení komunikace se zákazníkem
  • udržování vztahů se zákazníkem za účelem dalších obchodních příležitostí

Požadujeme:

  • reprezentativní vystupování
  • aktivní přístup, spolehlivost, samostatnost
  • znalost oblasti TZB
  • řidičský průkaz B
  • znalost práce s PC (excel, word, powerpoint)
  • Vzdělání – SŠ technického směru

    Jazykové znalosti

    - znalost AJ výhodou

    Nabízíme:

    - perspektivní práci v silné společnosti
    - flexibilní pracovní dobu a samostatnost v rozhodování
    - základní plat + výkonnostní prémie
    - stravenkový paušál
    - zaučení
    - příjemné pracovní prostředí
    - služební automobil, notebook a telefon pro pracovní i soukromé účely

    Možnost nástupu od 1/2022 nebo dle dohody

    Strukturované životopisy zasílejte na emailovou adresu tomasek@ivarcs.cz