Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Nabídky pracovních míst

Prodejce TZB

20.10.2021
Richter + Frenzel s.r.o.
Praha
25 000 - 30 000 Kč
Kontakt:
Martina Kotyzová
martina.kotyzova@r-f.cz

Společnost Richter + Frenzel s.r.o. patří mezi nejvýznamnější velkoobchodní dodavatele v oblasti topení, sanity a inženýrských sítí v České republice. Pro naši pobočku na Praze 9 v Kyjích hledáme kolegu/kolegyni na pozici Prodejce na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

  • komplexní péče o svěřené zákazníky, poradenství
  • organizační zajištění objednávek
  • ostatní činnosti spojené s prodejem

Požadujeme:

  • praxe v oboru TZB VÝHODOU
  • SŠ/SOU ideálně technického nebo stavebního směru
  • komunikativní osobnost
  • dobrou uživatelskou znalost PC (SAP výhodou)
  • flexibilitu, spolehlivost, loajalitu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • odpovídající finanční ohodnocení 25.000,- - 30.000,- Kč dle zkušeností
  • příspěvek na stravování
  • rekondiční volno
  • dárek k osobním a pracovním výročím
  • příjemné pracovní prostředí