Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Nabídky pracovních míst

Technický kolega, 40.000 Kč minimum + prémie

23.8.2021
REFLEX CZ, s. r. o.
Praha
Kontakt:
Ing. David Čech, tel. +420 724 089 568
cech@reflexcz.cz

Jsme významná a stabilní německá společnost dodávající na trh komponenty pro obor TZB. Do svého týmu hledáme kolegu: Technický kolega, 40.000 Kč minimum + prémie

Máš nějaké zkušenosti v oboru TZB? Rád pracuješ v kanceláři, ale občas potřebuješ i na vzduch? Potom jsi ideální kandidát na pozici Administrativně-technická podpora.

Jsme menší firma s přátelskou atmosférou. V prvé řadě ti nabízíme stabilitu - zaujímáme přední pozici na trhu TZB. Dáme Ti příspěvek na stravování, notebook, telefon, ale také Ti přispějeme na penzijní nebo životní pojištění.

Ještě stále málo? K tomu všemu slušný fixní základ ve zkušební době a po ní si odneseš daleko více díky férovému motivačnímu systému.

Náplň tvé budoucí práce:

  • Každé ráno si uvaříš kávu
  • Pracovat budeš jen ve všední dny
  • Tvé pracovní místo bude v kanceláři v Praze
  • Důkladně tě zaškolíme
  • Ze začátku se budeš muset mnohé naučit
  • Budeš spolupracovat s projektanty, servisními techniky a specialisty z řad montážních firem
  • Budeš připravovat technické podklady pro projekty
  • Budeš zajišťovat nabídky od dodavatelů
  • Budeš zpracovávat cenové nabídky
  • Budeš se podílet na přípravě prodejní a technické dokumentace

Jsi ideální kandidát pokud:

  • Jsi loajální osoba, která zapadne do našeho týmu
  • Technika je tvůj koníček
  • Rád se učíš novým věcem
  • Se nebojíš řešit stresové situace
  • Jsi proklientsky zaměřený
  • Jsi s telefonem víc než kamarád
  • Si troufneš na psanou angličtinu nebo němčinu

Co nabídneme my tobě?

  • příspěvek na stravování
  • férový provizní systém
  • notebook a telefon
  • 25 dní dovolené
  • práci v moderním prostředí
  • super šéfa a kolegy
  • nebudeš se nudit

Další benefity naší spolupráce ti sdělíme na pohovoru, až zjistíme, zda i ty máš zájem pro nás pracovat.

Nebojte se změny a napište! Chopte se příležitosti, dokud je ve hře.