Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Nabídky pracovních míst

Projektový manažer/manažerka EPC A DB

16.8.2021
ENESA A.S.
Praha, Pardubický kraj
Kontakt:
Ingrid Siantová
+420 466 053 545, e-mail: ingrid.siantova@enesa.cz
Pracovní náplň
  • Řízení projektu ve všech jeho fázích od přípravy, přes realizaci po předání a vyhodnocení projektu.
  • Spolupráce na výběrových řízeních a smluvním zabezpečení projektu.
  • Stanovení časového a finančního plánu realizace projektu.
  • Sestavení, vedení a řízení projektového týmu, včetně podpory a motivování jednotlivých členů.
  • Koordinace postupů prací a návazností činností vjednotlivých fázích projektu.
  • Řízení všech zdrojů v¨rámci projektu–dodavatelských, finančních.
  • Řízení změn v projektu atd.
Požadujeme a očekáváme od vás
  • VŠ, SŠ vzdělání, technický obor velkou výhodou (stavební, strojní, energetikaa další).
  • Odpovídající prokazatelná praxe je podmínkou. Praxe v realizaci projektů TZB velkou výhodou.
  • Zkušenosti s přípravou obchodních cenových nabídek, včetně kalkulací cen projektů výhodou.
  • Praxi ve vedení obchodních a technických jednání.
  • Přehled o moderních technologiích v oblasti tepelné energetiky.
  • Chuť dále se vzdělávat, učit se novým věcem a přístupům.
  • Zaměření na cíl, schopnost nalézt řešení.
  • Výbornou znalost MS Office, znalost MS Project výhodou.
  • Řidičské oprávnění sk. B, ochota cestovat (v rámci ČR).
Nabízíme
  • Perspektivní pracovní pozici vprostředí dynamické společnosti ze skupiny ČEZ ESCO.
  • Práci pro společnost sdlouholetoutradicí a lídra trhu EPC projektů.
  • Motivující finanční ohodnocení s významnou výkonovou složkou závislou na výsledcích.
  • Prostor pro seberealizaci a možnost karierního růstu.
  • Práci, ve které budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti.
  • Inspirující a přátelský pracovní kolektiv.
  • Firemní benefity – stravenky, služební automobil i k soukromým účelům, osobní účet, 5.týden dovolené, využití firemních cen na zboží a služby i pro zaměstnance.
  • Podporu v profesním vzdělávání.
  • Pružnoupracovní dobu.
  • Místo výkonu práce Praha nebo Pardubice.
  • Nástup možný ihned.