Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Nabídky pracovních míst

Stavbyvedoucí, hlavní stavbyvedoucí

16.8.2021
ENESA A.S.
Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Vysočina, Zlínský kraj
Kontakt:
Ingrid Siantová
+420 466 053 545, e-mail: ingrid.siantova@enesa.cz
Pracovní náplň
  • Řízení veškeré činnosti při realizaci projektu.
  • Zodpovědnost za termíny, kvalitu, bezpečnost práce.
  • Zodpovědnost za sestavení a dodržování harmonogramu a jeho aktualizace.
  • Koordinace činnosti a harmonogramu atd.
Požadujeme a očekáváme od vás
  • SŠ nebo VŠ vzdělání, zaměření na technologická zařízení staveb nebo tepelně energetické stavby nebo technická zařízení budov (TZB).
  • Odpovídající praxe v oboru – nejméně 5 let
  • Zkušenosti s řízením projektů, staveb a vedením lidí.
  • Aktivní přístup k řešení úkolů, flexibilita, důslednost.
  • Uživatelská znalost MS Office.
  • Ochota cestovat, řidičské oprávnění sk. B.
Nabízíme
  • Místo výkonu práce: celá Česká republika
  • Perspektivní pracovní pozici v prostředí dynamické společnosti ze skupiny ČEZ ESCO.
  • Motivující finanční ohodnocení s výkonovou složkou.
  • Práci, v rámci, které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti.
  • Inspirující a kvalitní pracovní kolektiv.
  • Firemní benefity – stravenky, osobní účet, 5. týden dovolené.
  • Podporu v profesním vzdělávání.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Nástup možný ihned.