Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Technik BOZP a PO

9.6.2021
KERMI, s.r.o.
Plzeňský kraj
Kontakt:
Věra Ulipová
tel. 374 611 272, 737 224 877, e-mail: Ulipova.Vera@kermi.cz

Jsme tu pro vás již 25 let! Klademe velký důraz na spokojenost svých zaměstnanců a umožňujeme jim v průběhu zaměstnání profesní i osobní růst. Angažovanost, důvěra, odpovědnost a spolupráce: tyto čtyři hodnoty vidíme jako základ pro dobré vztahy. Proto jsou tyto zásady nezbytnou součástí kultury v Kermi. Otevřená komunikace, poctivé zacházení vůči sobě navzájem a čerstvý týmový duch vytváří dobré klima na pracovišti.

Aktuálně hledáme kandidáta na volnou pracovní pozici: Technik BOZP a PO

Náplň práce:
  • péče o zavedený systém EHS pro závod s více než 700 zaměstnanci
  • spolupráce s externí OSO v oblasti BOZP a PO
  • organizace, koordinace a kontrola provádění školení v oblasti BOZP a PO
  • identifikace rizik, návrhy opatření k odstranění/minimalizace rizik
  • sledování pracovních úrazů, jejich vyhodnocování, zpracování podkladů pro odškodnění pracovních úrazů a nemocí z povolání
  • pravidelné pochůzky v oblasti BOZP a PO se zodpovědnými osobami
  • koordinace proškolování externích firem pracujících v areálu společnosti
  • vypracování havarijních plánů a pracovních řádů
  • prevence pracovních úrazů
Požadujeme:
  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru
  • znalost zákonných předpisů a norem v oblasti BOZP a PO
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 3 roky
  • osvědčení OZO BOZP a PO velkou výhodou
  • aktivní znalost NJ, příp. AJ
  • znalost práce na PC
  • schopnost pracovat v týmu, odolnost vůči stresu
Nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené
  • vánoční a letní prémie
  • příspěvek na dopravu dle vzdálenosti dojezdu až 5.400,-
  • dopravné paušál
  • příspěvek na stravování 44,00 Kč/den, firemní kantýna
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pravidelné roční zhodnocování mzdy
  • jazykové kurzy, odborná školení
  • výhodné telefonní tarify
  • příspěvek na kulturní a sportovní aktivity
Pokud máte zájem o danou pracovní pozici, můžete nás kontaktovat několika způsoby:
  • dostavte se v úterý nebo čtvrtek od 8:00 do 10:00 hod. na personální oddělení společnosti Kermi s. r. o. Stříbro
  • kontaktujte p. Ulipovou, tel. 374 611 272, 737 224 877, e-mail: ulipova.vera@kermi.cz
  • nebo vyplňte náš online formulář .