Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Administrátor investičních akcí

31.5.2021
Armádní Servisní, p.o.
Praha
30 000 - 40 000 Kč
Kontakt:
Ivana Švastová
tel. 602551842, e-mail: ivana.svastova@as-po.cz

Příspěvková organizace zabývající se správou, provozováním, repredukcí, údržbou a opravami movitého a nemovitého majetku státu, zejména rozvodných a odběrných tepelných zařízení, vodáren, čistíren odpadních vod a vojenských ubytovacích zařízení hledá nového kolegu/kolegyni na pozici

INVSTIČNÍ REFERENT - ADMINISTRÁTOR INVESTIČNÍCH AKCÍ

Náplň práce:
  • zpracování investičních záměrů
  • příprava investičních akcí
  • vedení podkladů a dokumentace investičních akcí
  • kontrola projektových dokumentací včetně stavebních rozpočtů
  • přípravy smluv a komunikace s dotčenými orgány státní správy
  • zpracování zadávací dokumentace a administrace výběrových řízení malého rozsahu
  • závěrečné vyhodnocení akce včetně fakturace
Požadavky:
  • min. středoškolské vzdělání stavebního zaměření
  • 5 let praxe ve stavebnictví
  • pokročilá znalost práce na PC (MS Excel), znalost SW Kros výhodou
  • pečlivost, odpovědnost, samostatnost,
  • praxe při práci s veřejnými zakázkami výhodou
Nabízíme:
  • stabilní zázemí a jistotu příspěvkové organizace
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • pružná pracovní doba, možnost zkráceného úvazku
  • stravenky 120 Kč
  • práce v přátelském kolektivu
  • možnosti odborného vzdělávání