Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Elektrikář

28.5.2021
ATREA s.r.o.
Kontakt:
personální oddělení
personalistika@atrea.cz
Náplň práce:
  • Zapojování vzduchotechnických jednotek
  • Oživení vzduchotechnických jednotek
  • Otestování jednotlivých elektro komponentů
  • Čtení v elektro dokumentaci
  • Zjišťování a odstraňování závad
Požadujeme:
  • Vzdělání USO/SŠ, obor elektrikář
  • Základní znalost práce na PC
  • Vyhláška 50/1978 Sb §6.
  • Praxe není podmínkou ale výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Aktivní přístup při řešení úkolů a plnění stanovených cílů
  • Schopnost pracovat v týmu
Nabízíme:
  • Jednosměnný provoz
  • Mladý kolektiv
  • Zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející české firmy v atraktivním oboru
  • Moderní pracovní prostředí s přátelskou atmosférou, nezatíženou procesy velkých korporací
  • Odborná školení a rozvoj
  • Možnost seberealizace a odborného růstu
  • Kvalitní ohodnocení, závislé na profesní odbornosti a dosahovaných výsledcích
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované obědy, příspěvky na volnočasové aktivity
  • Bonusy vyplácené na základě hospodářských výsledků společnosti
  • Nástupní mzdu dle dohody
  • A další firemní benefity

Nástup možný ihned