Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Marketingový manažer pro rozvoj komunitních projektů

28.5.2021
Junák - český skaut, Tiskové a distribuční centrum
Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Vysočina, Zlínský kraj, Slovensko, zahraničí
Kontakt:
Tomáš Slavík
tomas.slavik@skaut.cz

Skautské komunitní benefitní projekty hledají pro svůj rozvoj zkušeného marketingového manažera. Přinášíme skautské komunitě dovnitř, ale i všem příznivcům navenek, služby, které pomáhají posilovat finanční soběstačnost organizace Junák - český skaut. A potřebujeme pomoci s jejich dalším rozvojem. Aby rostla jejich členská základna a tím i finanční podpora, kterou vkládáme do výchovy a rozvoje mladých lidí v ČR.

O jaké projekty se jedná, co budeš dělat

  • Skautská energie - nábor nových členů (www.skautskaenergie.cz)
  • Skautská telefonní síť - nábor nových uživatelů (www.skaut.cz/sts)
  • “Skautská pojišťovna” - vznikající projekt s pracovním názvem
  • Skautský eshop Tiskového a distribučního centra (www.skaut.cz/obchod)

Tvým úkolem bude tyto projekty spojit do ekosystému služeb, které se navzájem podporují a společně rostou. Tvoje práce bude snadno měřitelná - výsledky v podobě nových uživatelů jednotlivých služeb.

Hledáme zkušeného marketingového manažera, který je třeba vyhořelý z korporátního světa a potřebuje, aby mu práce dávala smysl, nebo má jako freelancer příliš malé a nestabilní projekty a chce se koukat za delší horizont.


více informací

 
 
Reklama