Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Pracovník aplikace – montážní dělník/technik

13.5.2021
CIUR, a.s.
Praha, Středočeský kraj
Kontakt:
Jana Sůrová
surova@ciur.cz

Stabilní česká rodinná firma, která patří mezi evropskou a světovou špičku v oblasti výroby kvalitních celulózových vláken z recyklovaného papíru hledá pro posílení obchodního týmu nového kolegu na pozici pracovník aplikace.

Pracovní náplň:
  • Zajímavá a různorodá práce, která vás bude bavit
  • Aplikace tepelné a zvukové izolace přímo u zákazníka
Požadujeme:
  • Vzdělání: Min. SŠ nebo odborné vyučení
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz skupiny B podmínkou (B+E výhodou)
Nabízíme:
  • Perspektivní a zajímavou práci ve stabilně rostoucí rodinné firmě
  • Práci od pondělí do pátku, víkendy volné, bez nočních směn
  • Odborné zaškolení
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Přátelské pracovní prostředí a stabilní tým, který Vás vždy podpoří
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Účast na firemních akcích

Místo výkonu zaměstnání: Brandýs nad Labem

V případě zájmu zašlete prosím životopis a možný termín nástupu.

Kontaktní osoba: Jana Sůrová | surova@ciur.cz | +420 737 205 050