Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Obchodně technický manažer pro region Čechy (divize HVAC)

5.5.2021
KERMI, s.r.o.
Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj
Kontakt:
tel. 374 611 272, 737 224 877, e-mail: Ulipova.Vera@kermi.cz

Jsme tu pro vás již 25 let! Klademe velký důraz na spokojenost svých zaměstnanců a umožňujeme jim v průběhu zaměstnání profesní i osobní růst. Angažovanost, důvěra, odpovědnost a spolupráce: tyto čtyři hodnoty vidíme jako základ pro dobré vztahy. Proto jsou tyto zásady nezbytnou součástí kultury v Kermi. Otevřená komunikace, poctivé zacházení vůči sobě navzájem a čerstvý týmový duch vytváří dobré klima na pracovišti.

Náplň práce:
  • zodpovědnost za rozvíjející se prodeje našich produktů (otopná tělesa, plošné vytápění a chlazení, větrání) pro region Čechy
  • plnění stanovených prodejních cílů
  • reporty vedoucímu prodeje
  • zajišťování školení a dalších akcí pro zákazníky
  • komunikace se zákazníky všech kategorií
Požadujeme:
  • praxe v oboru technického zařízení budov na obchodní pozici nutná
  • umění samostatné práce s podporou týmu
  • dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • obchodní myšlení, týmový duch, aktivní osobnost, vlastnost dokončovat svěřené projekty
  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • ŘP sk. B nutností
  • znalost obchodní politiky v oboru
  • znalost AJ nebo NJ výhodou, ne však podmínkou
  • výhodou bydliště v uvedeném regionu výkonu práce
Nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené
  • vánoční a letní prémie
  • příspěvek na dopravu dle vzdálenosti dojezdu až 5.400,-
  • dopravné paušál
  • příspěvek na stravování 44,00 Kč/den, firemní kantýna
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pravidelné roční zhodnocování mzdy
  • jazykové kurzy, odborná školení
  • výhodné telefonní tarify
  • příspěvek na kulturní a sportovní activity
Pokud máte zájem o danou pracovní pozici, můžete nás kontaktovat několika způsoby:
  • dostavte se v úterý nebo čtvrtek od 8:00 do 10:00 hod. na personálním oddělení společnosti Kermi s. r. o. Stříbro
  • kontaktujte p. Ulipovou, tel. 374 611 272, 737 224 877, e-mail: Ulipova.Vera@kermi.cz
  • nebo vyplňte náš online formulář na našich stránkách

Zajímá vás, co o nás řekli naši zaměstnanci? Kliknětě ZDE.