Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Projektový manager / prodejce

3.5.2021
HELLSTEIN spol. s r.o.
Moravskoslezský kraj
25 000 - 45 000 Kč
Kontakt:
Hellstein
dec@hellstein.cz

Domníváte se, že máte přesvědčovací schopnosti?
Zvládnete obhájit výhody a vlastnosti produktu?
Dokážete prodat moderní výrobek?
Chcete za svou práci získat zajímavé ohodnocení?

Náplň práce:
  • Proaktivní vyhledávání nových obchodních případů, klientů
  • Analýza poptávek, technické poradenství, technické konzultace
  • Nabídková činnost, servisní podpora a realizace obchodních případů
Požadujeme:
  • Samostatnost a spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
  • Velmi aktivní přístup, kreativitu a flexibilitu
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
  • Znalost práce na PC – MS Office, internet
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Vhodné i pro absolventy
Nabízíme:
  • Přístup rodinné firmy
  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením
  • Profesní růst v oboru
  • Home office – práce z domu
  • Práci v perspektivním oboru – moderní technologie pro čištění vody
  • Notebook, mobilní telefon
  • Po zapracování osobní vozidlo
  • Platové ohodnocení dle vlastního nasazení a výsledků

Místo výkonu: Území České republiky, Šenov, Vlčovice