Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Produktový manažer pro technické izolace

16.4.2021
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s
Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Vysočina, Zlínský kraj
Kontakt:
Jana Fiedlerová
jana.fiedlerova@saint-gobain.com, 725 873 485

Divize ISOVER, společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., přední výrobce stavebních minerálních izolací, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Produktový manažer pro technické izolace.

CO VÁS ČEKÁ?
  • Vytváření, rozvoj a vývoj produktu, udržování vztahů se zákazníky a konečnými uživateli.
  • Technická podpora v zaškolování aplikací, tepelně technické výpočty.
  • Podpora prodeje minerálních technických izolací v ČR i exportu.
  • Podíl na marketingových aktivitách společnosti.
  • Vzdělávání externích zákaznických skupin.
  • Sledování vývoje legislativy a technických norem.
JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?
  • S VŠ technického směru (ČVUT, VUT), ideálně se zaměřením TZB.
  • S uživatelskou znalostí práce na počítači (MS Office - Excel, Outlook, PowerPoint).
  • S řidičským průkazem sk. B (aktivní řidič).
  • Se zkušenostmi v oboru min. 5 let, praxe v projektování vítána.
  • Aktivní znalost angličtiny se schopností komunikovat s kolegy a zákazníky mimo ČR.
CO VÁM NABÍDNEME?
  • Stabilní zaměstnání.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Zajímavé benefity (Bonusy/prémie, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů).
INFORMACE O POZICI
  • Místo pracoviště: Česká republika
  • Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
  • Požadované vzdělání: Vyšší odborné
  • Požadované jazyky: Angličtina (pokročilá)

VÍCE INFORMACÍ

KONTAKT
Divize ISOVER, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.
Telefon: 725 873 485, 494 331 177
Masarykova 197
517 50 Častolovice
Česká republika