Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Obchodní zástupce

13.4.2021
Thermona, spol. s r.o.
Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj
Kontakt:
Marek Nováček
mareknovacek@thermona.cz, tel. 723593741

Společnost Thermona , český výrobce plynových a elektrických kotlů Therm, hledá posilu do svého obchodního týmu na pozici „obchodní zástupce“.

Náplň práce:
  • podpora stávajícího portfolia zákazníků (montážní firmy, velkoobchody a projekční firmy)
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků ve svěřeném regionu
  • vyhledávání zakázek (kaskádové kotelny)
  • tvorba cenových nabídek
  • spolupráce s odbornou veřejností
  • pravidelný reporting obchodnímu řediteli
  • spolupráce s ostatními oddělení v rámci společnosti
  • účast na školeních a seminářích
  • účast na výstavách v ČR, případně i v zahraničí
Jaké znalosti očekáváme od uchazeče:
  • SŠ/VŠ technického směru
  • zkušenosti z oboru TZB výhodou
  • řidičský průkaz skupiny „B“
  • znalost anglického, případně německého jazyka
  • zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
  • komunikativní osobnost
  • znalost práce na PC
  • ochotu cestovat
  • týmový duch
Co nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti s 30 letou tradicí
  • vzdělávání v oboru TZB
  • možnost osobního růstu
  • 25 dnů dovolené
  • „Home office“
  • Příspěvek na stravování
  • osobní automobil i pro soukromé účely
  • notebook, mobilní telefon