Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Manažer pro klíčové zákazníky v oblasti developmentu

18.3.2021
ATREA s.r.o.
Praha, Ústecký kraj
Kontakt:
personalistika@atrea.cz
Náplň práce:
  • Buduje osobní vztahy s klíčovými partnery ve svěřené oblasti
  • Aktivně vyhledává nové obchodní příležitosti, obchodní partnery i nové projekty
  • Průběžně analyzuje potřeby trhu a navrhuje optimální technické řešení s maximálním využitím vlastních výrobků
  • Podílí se na vývoji a optimalizaci výrobků a systémů
  • Zajišťuje technickou podporu při stanovení koncepce a tvorby projektů
  • Podílí se na poskytování a udržování znalostí technicko obchodních zástupců i externích osob nebo subjektů
  • Mapuje činnost konkurence
  • Vede a průběžně aktualizuje obchodní agendu
  • Účastní se školení a výstav
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti z oboru vzduchotechniky a klimatizace alespoň 3 roky
  • Znalost anglického jazyka
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost
  • Proaktivní přístup k řešení problémů
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Ochota cestovat a průběžně se vzdělávat
  • Schopnost pracovat v týmu
Nabízíme:
  • Zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející firmy v atraktivním oboru
  • Zajímavou práci v tvůrčím kolektivu
  • Odborná školení a rozvoj
  • Možnost seberealizace a odborného růstu
  • Odpovídající platové ohodnocení a další firemní benefity

Nástup možný ihned.