Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Obchodní zástupce pro tepelná čerpadla

11.3.2021
Premium Power s.r.o.
Praha, Moravskoslezský kraj
Kontakt:
Dalibor Lasota
dalibor.lasota@premiumpower.cz

Zastupujeme významné evropské výrobce tepelných čerpadel, s dlouholetou tradicí. Jsou za námi tisíce úspěšných realizací. Pro posílení prodejních aktivit hledáme spolupracovníka na prodej tepelných čerpadel.

Náplň práce:
  • komunikace se zájemci o tepelná čerpadla
  • vypracování a prezentování nabídek zákazníkům
  • návštěva a posouzení místa instalace
  • působnost ve svěřeném regionu
Požadujeme:
  • dobré komunikační schopnosti
  • technické myšlení, schopnost učit se novým věcem
  • samostatnost, vysoká aktivita, orientace na výsledek
Nabízíme:
  • služební auto, notebook, mobil
  • bonusy dle realizovaných zakázek
  • samostatnou práci s podporou zkušeného kolektivu
  • práci v perspektivním oboru, s možností profesního růstu