Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Vývojář v oboru chladivových systémů a tepelných čerpadel

vloženo:23.2.2021
firma:ATREA s.r.o.
kontakt:personalistika@atrea.cz
region:Liberecký kraj

Náplň práce:

Spolupráce na vývojovém konceptu

  • Odpovědnost za přidělené vývojové projekty
  • Návrhy nových výrobků, výpočty, hledání řešení
  • Výzkum inovativních principů
  • Komunikace s potenciálními dodavateli zboží a služeb
  • Spolupráce na optimalizaci konstrukčních řešení
Požadujeme:
  • SŠ / VŠ technického směru – obor chladicí technika a příbuzné výhodou
  • Fyzikální základy aerodynamiky, termodynamiky a elektrotechniky
  • Praxi s navrhováním chladivových kompresorových okruhů alespoň 3 roky
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Aktivní přístup při řešení úkolů a plnění stanovených cílů
  • Schopnost pracovat v týmu
Nabízíme:
  • Zajímavou tvůrčí práci na vývojových projektech
  • Možnost seberealizace a odborného růstu
  • Práci s moderními technologiemi
  • Pracovní prostředí s přátelskou atmosféru nezatíženou procesy velkých korporací
  • Možnost okamžitého ověření návrhů při stavbě prototypů a měřením v akreditované laboratoři
  • Odborná školení a rozvoj
  • Zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející české firmy v atraktivním oboru
  • Kvalitní ohodnocení závislé na profesní odbornosti a dosahovaných výsledcích
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dotované obědy, příspěvky na volnočasové aktivity
  • Bonusy vyplácené na základě hospodářských výsledků firmy
  • Nástupní mzda dle dohody

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED