Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Nabídky pracovních míst

Vývojář frontendu aplikací

vloženo:22.2.2021
firma:ATREA s.r.o.
kontakt:personalistika@atrea.cz
region:Liberecký kraj

Do našeho týmu, který se stará o vývoj regulačních systémů, hledáme specialistu/ku pro tvorbu webových a mobilních aplikací.

Náplň práce:
  • Spolupráce na vývoji regulačních systémů pro vzduchotechniku
  • Vytváření návrhů UI napříč všemi produkty
  • Programování a rozšiřovaní konkrétních aplikací a webových stránek
  • Odpovědnost za přidělené projekty
  • Péče o již vytvořené aplikace a weby
  • Komunikace s potenciálními dodavateli i uživateli služeb
Požadujeme:
  • SŠ / VŠ elektrotechnického nebo IT směru
  • Praxe s programováním objektově orientovaných aplikací alespoň 1 rok
  • Znalost práce s některým z běžných webových frameworků JavaScriptu (např. Vue.js, PReact, React, Angular.js,…)
  • Kladný vztah ke grafice; znalost grafických SW výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Aktivní přístup při řešení úkolů a plnění stanovených cílů
  • Schopnost pracovat v týmu
Nabízíme:
  • Zajímavou tvůrčí práci na vývojových projektech
  • Možnost seberealizace, ovlivnění směru vývoje produktu i firmy
  • Podmínky pro odborný růst
  • Práci s moderními technologiemi
  • Pracovní prostředí v týmu odborníků s přátelskou atmosférou
  • Vnitrofiremní kulturu nezatíženou procesy velkých korporací
  • Zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející české firmy v atraktivním oboru
  • Kvalitní ohodnocení závislé na profesní odbornosti a dosahovaných výsledcích
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dotované obědy, příspěvky na volnočasové aktivity
  • Bonusy vyplácené na základě hospodářských výsledků firmy
  • Nástupní mzda dle dohody

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED